Potsataja pojale 24 tolli molu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estkriz
    Jube Noob
    • Dec 2012
    • 123

    #31
    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja siis on vaja 200€ autot suveks millel oleks suvekummid.


    See 2.0 võib pommikindel olla aga ökonoomsusest on suhteliselt kaugel. Niimodi ei jää viina rahagi enam rääkimata mingist arvuti monitorist.

    http://www.auto24.ee/used/1845246

    Midagi sellist pihgem. Vassili ananb kergelt selle 100 euri alla hinnas sest temal on oluline sellest junnist lihtsalt lahti saada.
    TIMPZ mine osta jah vassiili käest mingi garaazi tagant see golf, väga vinge soovitus. Karbid on mädad, mootor on kohviks lastud, väiksel 1.4 mootoril on veel karterituulutuse jamad jne. 2.0 85kw 90ndate VAG grupi bensukas on igatpidi parem valik 500 euroste rontide seas. Endal on olnud nii audi kui ka vw sama mootoriga ...linnas normaalselt sõites on keskmine kulu 9-10, trassil sotiga 7-8 ja 90ga 6 isegi.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #32
      Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

      Algselt postitas estkriz Vaata postitust
      TIMPZ mine osta jah vassiili käest mingi garaazi tagant see golf, väga vinge soovitus. Karbid on mädad, mootor on kohviks lastud, väiksel 1.4 mootoril on veel karterituulutuse jamad jne. 2.0 85kw 90ndate VAG grupi bensukas on igatpidi parem valik 500 euroste rontide seas. Endal on olnud nii audi kui ka vw sama mootoriga ...linnas normaalselt sõites on keskmine kulu 9-10, trassil sotiga 7-8 ja 90ga 6 isegi.
      Lauas näed teiste kaarte ka?

      Mul ka muidu audi ja vw olnud 2.0 85kw mõlemad ja valiks passati ainult siis kui tõesti vaja sitaks asju vedada sest ruumi metsikult. Miks vassiili ei või olla korralik pereinimene kohe tembeldatakse sibulaks kes auto ära hoorand :/?

      Sellest 6l kütusekulust 90-ga võid märga und näha.

      Ja karterituulutus koha pealt see probleem lööb esile talvel minu teada. 2-3 korda talve jooksul läbi puhuda ei tohiks probleeme olla.
      Last edited by timz0333; 20.09.14, 07:35.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #33
        Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

        Kui vaba aega on ja käed jalad küljes, siis mina tean inimest kes suvega üksinda peale tööd nokitsedes teenis 3000+ euri kasevihtasi müües. Kui linnamees oled, siis muidugi keeruline algmaterjali sebida. Töö ülimalt lihtne ju iseenesest ja ei peaks mõtlema, et peab ostma rondi talverehvidega.

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Sierra on siiski juba iganenud. Poolmuidu jupid on veel saadaval Golfil, Astral, Vectral, Passatil, Mondeol, Esortil ja tema nooremal vennal Focusel.

        Ega tegelikult on sügise alguses või mis iganes ajal suht mõttetu unistada sõidukorras kehtiva ülevaatuse ja talvekummidega auto ostust, kui sissetulek kuue peale on ümmarguselt 1000 eurot.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #34
          Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

          Mul oli põhikooli lõpus kolm kolme: töö-; kunsti- ja muusikaõpetus ehk head käsitöölist minust vaevalt saab. Imo ainsat tööõpetuse viite mäletan hästi, see sisaldas kolmeliitrisi purke ja ja mingit elektriskeemi.

          Gümnaasiumis oli mul juba neli kolme ja imekombel olid lisandunud ka senitundmatud neljad.
          Last edited by Potsataja; 20.09.14, 21:50.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #35
            Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

            punt oksi nööriga kinni siduda ja sõlm peale teha ei ole just eriline käsitöö. Asi jääb ikka tahtmise taha ma usun. muide sa ei ole vastanud mu pm-le mis juba mitu kuud tagasi vist saatsin.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #36
              Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

              Ausalt öelda pole mul isegi aimu, kus lähim kask asub, kuigi mõni vist ikka 1km raadiuses asub. Muide pm-le ei vastanud ma ilmselt sellepärast, et ma olin jommis ja mul polnud aimugi, millest sa räägid.

              E: Muudame teema potsataja welliks? Minu perel on talveks enamvähem turvalist autot vaja ja teie olete ju uudishimulikud?
              Last edited by Potsataja; 20.09.14, 22:14.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #37
                Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                Minu 70ne vanaema teeb siiamaani kasevihtu iga suvi. Kui Potsataja oled kuskilt Ida-Virumaalt pärit siis võin nr anda, kindlasti meister õpetab.

                timz: "Sellest 6l kütusekulust 90-ga võid märga und näha." - indeed. 8 on palju reaalsem, sest suvel obv aknad lahti sest konti pole ja talvel nagunii mingi 10 standard. 66kw 2.0 masinaga olen pikemat otsa 70ga lastes saanud 6 sajale aga siis jääd kõigile jalgu.

                Comment

                • estkriz
                  Jube Noob
                  • Dec 2012
                  • 123

                  #38
                  Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                  See 66kw on monokas, aga 85kw on täispritse ja võtab vähem kui see mõtetu audi B4-ja 66kw.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #39
                    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                    Kusjuures ongi nii, et 85kw võtab miski pool-1 liitrit vähem kui 66kw. Õnneks endal oli gaas peal ja sõitsin 7 euri 100/km :D

                    Varuosad on küll poolmuidu nendel 1991-1995 aasta masinatel. Iga jupi saad praktiliselt 20 eur lagi eest kätte, kui just näppe väga õliseks ei pea tegema.

                    Comment

                    • estkriz
                      Jube Noob
                      • Dec 2012
                      • 123

                      #40
                      Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                      Nende vanade 500 euriste rontide seas räägib b4-ja kasuks veel ka roostekindlus, passatid ikka kipuvad ussitama rohkem.

                      Comment

                      • veeretas
                        • Apr 2010
                        • 412

                        #41
                        Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                        No nende 500 kanti jäävate pillide puhul julgeks soovitada igasuguseid riisirakette vms. Sugulane töötab ehitusel ja laseb tööautona nendega ringi. Isegi tema juures üks suvi sai ühe nissaniga tööl käidud ja see pill sai päris korralikult retsi. ala foori juurest kiirendades enne neljandat käiku jalga gaasi pealt maha ei võetud, objekti lõpus haltuura korras nii 500kg+ armatuuri koormaid ära veetud emexisse, enamus kurve kässariga ja siis ta sõbra käes läks mootor maanteel ilma jahutus vedelikuta nii kuumaks, et pm kolvid kiilusid kinni, nats ootamist vesi peale ja mootor töötas pm ilma tõrgeteta edasi. ehk suht töökindlad poisid on.
                        Last edited by veeretas; 21.09.14, 00:11.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #42
                          Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                          Kered on kehvad riisikatel. Tuleb valida auto, mis sobib Eesti kliimasse ja jääb veel ülegi. Nt. Volvo.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #43
                            Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                            Sai just 95a A4l vahetatud piduriklotsid ja amordivedru. Klotsid terve ring 25 euri ja sai ise vahetatud, vedru 20 euri + 20 euri vahetus. Odav lõbu :D

                            Kütust võiks veidi vähem võtta, mõni paremas korras 80B4 2.0 85kw on kindlasti parem valik :)

                            Edit: Paar päeva tagasi kohtusin isikuga, kellele sai oma nukras seisus 80 B+G müüdud. Vahetas radika, pani süüte täpselt paika ja pm. masin on tal käinud nagu kellavärk aasta algusest saadik. Kiitis et hea odav sõita n shit ja kõik tip-top. CO ainult kõrge aga eks see standard teema 90ndate masinatel, et tuleb nihverdada.
                            Last edited by Dnbftw; 25.09.14, 10:17.

                            Comment

                            Working...