Re: Potsataja pojale 24 tolli molu
TIMPZ mine osta jah vassiili käest mingi garaazi tagant see golf, väga vinge soovitus. Karbid on mädad, mootor on kohviks lastud, väiksel 1.4 mootoril on veel karterituulutuse jamad jne. 2.0 85kw 90ndate VAG grupi bensukas on igatpidi parem valik 500 euroste rontide seas. Endal on olnud nii audi kui ka vw sama mootoriga ...linnas normaalselt sõites on keskmine kulu 9-10, trassil sotiga 7-8 ja 90ga 6 isegi.
Algselt postitas timz0333
Vaata postitust
Comment