Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Mängige suur hunnik suure buiy-in´ga neid ja kui kaotate, siis kaevake kohtusse kuna reeglid on eksitavad. Pole random. :D
Mängige suur hunnik suure buiy-in´ga neid ja kui kaotate, siis kaevake kohtusse kuna reeglid on eksitavad. Pole random. :D
Comment