*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #331
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #332
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Midagi ulmevaldkonnast.
      sickkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #333
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        superuser confirmed. Vandalaril oli koguaeg õigus...unrealllllllllllllllllllllllllllllllllllll . Sorry Vanda saadan sulle mõne moosipurgi.

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #334
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          mis spin and gost arvate.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #335
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
            mis spin and gost arvate.
            The new game variant sits three players together to play a fast-structure winner-takes-all tournament where the prize money is randomized—-from 2x to 1000x the buy-in.

            dafoq. Kolm inimest mängivad omavahel ära ja esimene saab siis randomatiseeritud auhinnaraha 2x buy-inist kuni 1000x buy-inini?

            Tundub päris fun kui nii sellest aru sain.

            Comment

            • killermartiini
              Julm Donk
              • Jun 2014
              • 31

              #336
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              The new game variant sits three players together to play a fast-structure winner-takes-all tournament where the prize money is randomized—-from 2x to 1000x the buy-in.

              dafoq. Kolm inimest mängivad omavahel ära ja esimene saab siis randomatiseeritud auhinnaraha 2x buy-inist kuni 1000x buy-inini?

              Tundub päris fun kui nii sellest aru sain.
              Kas see mäng on juba Starsi implementeeritud või peame veel ootama?

              Comment

              • killermartiini
                Julm Donk
                • Jun 2014
                • 31

                #337
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Kas keegi teab seda tunnusmeloodiat mis Euroopa Pokkeriturnee reklaamis lastakse? Mis laul see on, väga oleks vaja teada?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #338
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Algselt postitas killermartiini Vaata postitust
                  Kas keegi teab seda tunnusmeloodiat mis Euroopa Pokkeriturnee reklaamis lastakse? Mis laul see on, väga oleks vaja teada?
                  Last edited by qbj0hn; 29.09.14, 21:09. Põhjus: kasuta shazami vms

                  Comment

                  • sadakrooni
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 254

                    #339
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Algselt postitas killermartiini Vaata postitust
                    Kas see mäng on juba Starsi implementeeritud või peame veel ootama?
                    Täitsa olemas

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #340
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      Algselt postitas reggie Vaata postitust
                      see vend on mingi jeesuse kuues poeg vä

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #341
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                        mis spin and gost arvate.
                        Fishidele fun, regularidele väga halb. Et selles formaadis long run võita peab olema fieldi ees korralik eelis ning väga suur bankroll.

                        2+2-st leidsin paar graafikut:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Esimene on nende spin-n-go mängude 10K-line simulatsioon 100BI BR puhul ning teine praeguste hyper turbo husng-de oma ja mõlemal juhul on post-rake edge 5%. Nagu näha, siis on swingid meeletud ja isegi kui edge olemas on, siis on tegemist üsna nüri nühkimisega. Lisaks ei saa eeldada, et 5% edge jätkusuutlik on. Mingil hetkel õpivad isegi rec playerid mingid basic liigutused ära ja see teeb plussis püsimise äärmiselt raskeks.

                        tl;dr: kes tahab ajab oma one-time taga, soovitan; kes eelistab pigem niivõrd-kuivõrd stabiilset sissetulekut, ei ole mõtet mängida.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #342
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Tallinnas kellelgi tuttavat või siis kogemusi mõne korstnapühkijaga on ja tahab soovitada? Ehk siis hea hind/kvaliteet suhe.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #343
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Fishidele fun, regularidele väga halb. Et selles formaadis long run võita peab olema fieldi ees korralik eelis ning väga suur bankroll.

                            2+2-st leidsin paar graafikut:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Esimene on nende spin-n-go mängude 10K-line simulatsioon 100BI BR puhul ning teine praeguste hyper turbo husng-de oma ja mõlemal juhul on post-rake edge 5%. Nagu näha, siis on swingid meeletud ja isegi kui edge olemas on, siis on tegemist üsna nüri nühkimisega. Lisaks ei saa eeldada, et 5% edge jätkusuutlik on. Mingil hetkel õpivad isegi rec playerid mingid basic liigutused ära ja see teeb plussis püsimise äärmiselt raskeks.

                            tl;dr: kes tahab ajab oma one-time taga, soovitan; kes eelistab pigem niivõrd-kuivõrd stabiilset sissetulekut, ei ole mõtet mängida.

                            Tegin 10 3$ Spin & Go. Tulemus on siis selline 10/10 oli prizepool 6$. Mis krdi randomatiseeritud prizepool :D

                            Tegin 10 veel. Kõik korrad prizepool 6$.
                            Last edited by VisaHing; 30.09.14, 12:19.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #344
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              1:20 000 sellele jackpot turnale saada ja siis pead ka võitma, lisaks võetakse sellelt veel eraldi reiki.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #345
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                                1:20 000 sellele jackpot turnale saada ja siis pead ka võitma, lisaks võetakse sellelt veel eraldi reiki.
                                Heh njaa aga kas siis reklaam natuke eksitav pole? '' Each Spin & Go has a randomly assigned prize pool, and gives you the chance to win up to $30,000 in minutes ''

                                Ilmselgelt random prizepool see pole vaid kindla tõenäosusega on see siis. prrr.. njah :D oligi liiga hea et olla tõsi. Bingo loto meets poker.

                                Comment

                                Working...