Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Ilmselgelt on FSB juba võidu saavutanud, kui nii mõnigi eestlane arvab, et äkki venelase ei valetagi. Ehk kust sa võtad, et see väidetav rahasumma tal taskust välja pungitas?
Algselt postitas privador
Vaata postitust
5
8
Comment