*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #61
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mind huvitav, kuidas see imeliku nimega Kapo tegelane sularahaga kuskil metsas seenel käib. Kas KAPO annab nutsu agendile, et toimeta ise?Huvitav kuidas see raamatupidamisest läbi käib?Kas pistisemaksult on sotsiaalmaksud ja käibemaksud makstud?Lihtsalt naljakas, et mingi tüüp jalutab ringi pakk sularaha käes(maksumaksja oma) ja pritsib igale poole(vb ka enda tasku...)

    Kui usa filme näha siis eriteenistus liiguvaD ringi mingid päikseprillidega ülikondades tüübid. Tuleb meelde kui Visa Hing 1 ilmus kohale FBI ja andis mõista politseile , et tõmmake uttu. ja kuskil katusel õhku lasti
    Vb seda öeldi ka piirivalvuritele ja nad kehitasid ainult õlgu, kui ülemustele kõned tulid, et hoidke eemale vms
    Ilmselgelt on FSB juba võidu saavutanud, kui nii mõnigi eestlane arvab, et äkki venelase ei valetagi. Ehk kust sa võtad, et see väidetav rahasumma tal taskust välja pungitas?

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #62
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Priva, piirdu naiste- ja suhtealase aruteluga, tõsised teemad käivad sul ilmselgelt üle jõu.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #63
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Priva, piirdu naiste- ja suhtealase aruteluga, tõsised teemad käivad sul ilmselgelt üle jõu.
        Ega naiste osas tuleb sealt ka nii lolli juttu, et täitsa piinlik kohe.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #64
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Ega naiste osas tuleb sealt ka nii lolli juttu, et täitsa piinlik kohe.


          Exact Time ei toimi, aga start from @0:58

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #65
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            Minge perse, Privador on #1 postitaja Eesti pokkerifoorumite ajaloos.

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #66
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              oot miks svenza ei kommenteeri neid tv6 jms pealt jooksvaid suurturniire, imo oleks suht hariv + veel lisa huumorinurk, nagu ärapanija omal ajal.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #67
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                oot miks svenza ei kommenteeri neid tv6 jms pealt jooksvaid suurturniire, imo oleks suht hariv + veel lisa huumorinurk, nagu ärapanija omal ajal.
                Ei.

                Comment

                • Rens-
                  Jube Noob
                  • May 2014
                  • 112

                  #68
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Ja kui kunagi mainisin, et Svenza täielik idioot ja ebasobiv inimene kommenteerima meistrikaid siis sain siukse pa*arahe osaliseks a'la "sa donk ei tea mis on huumor ja kes on Svenza". :D

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #69
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    RahvusKala finaallauas 700k$ gtd-l.

                    20k$ olemas.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #70
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      gogo
                      /Drogbaaaaaaa massive CL ja pmst 0 mängu teinud vana....interesting
                      Last edited by Rigged; 08.09.14, 16:15.

                      Comment

                      • Rens-
                        Jube Noob
                        • May 2014
                        • 112

                        #71
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Jookseb ilusti, kas saame teise neti maailmameistri eestisse?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #72
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Poker Stars $100+$9 No Limit Hold'em Tournament - t150000/t300000 Blinds + t37500 - 3 players - View hand 2573417
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          RahvusKala (BTN): t12639397 M = 22.47
                          7.045.pptY (SB): t15677086 M = 27.87
                          Drogbaaaaaaa (BB): t22328517 M = 39.70

                          Pre Flop: (t562500)
                          RahvusKala raises to t600000, 1 fold, Drogbaaaaaaa calls t300000

                          Flop: (t1462500) J 5 8 (2 players)
                          Drogbaaaaaaa checks, RahvusKala bets t526500, Drogbaaaaaaa raises to t1800000, RahvusKala raises to t3073500, Drogbaaaaaaa raises to t5700000, RahvusKala raises to t12001897 all in, Drogbaaaaaaa calls t6301897

                          Turn: (t25466294) 6 (2 players - 1 is all in)

                          River: (t25466294) T (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: t25466294
                          RahvusKala shows 7 9 (a straight, Seven to Jack)
                          Drogbaaaaaaa shows J 8 (two pair, Jacks and Eights)
                          RahvusKala wins t25466294

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #73
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            wow, teist korda juba 2oudine, suht lühikest aega olen vaatanud :D

                            Comment

                            • Rens-
                              Jube Noob
                              • May 2014
                              • 112

                              #74
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              ouch, 2-outer riverisse..

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #75
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Pohui kui crucial flipid ära tulevad

                                Comment

                                Working...