*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #16
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Sa ju mängid starsis? 21 aastastel pole lube vaja. Või mängid emme kontoga?

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #17
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Või mängid emme kontoga?
      !!

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #18
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        waat, 800€ trahvi selle eest, umbes sama laks nagu lubadeta autoga kui esimene kord on.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #19
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Lubadeta sõidu eest saab määrata kuni 100 ühikut trahvi ja ühiku suurus on praegu 4€. Jätad midagi rääkimata?

          Comment

          • trasadonkad
            Grinder
            • May 2014
            • 672

            #20
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Lubadeta sõidu eest saab määrata kuni 100 ühikut trahvi ja ühiku suurus on praegu 4€. Jätad midagi rääkimata?
            kirjutasin üleval juba - ilma kiivrita küll oma maja ees pmst õuealal, aga see pole mingi raskendatav asjaolu imo, veits võivad juurde panna aga 800€ on juba nurka surumine

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #21
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Ainuke võimalus trahvi vähemaks saada on minna politseisse ja kirjutada avaldus. Kahetsed oma tegu, enam nii ei tee, sissetulek puudub, raske lapsepõlv jne. Paar sotti kui mitte rohkem räägid ikka vähemaks trahvisumma.

              Ise kahtlustan, et ehk olid võtnud ka natuke ja sealt tuligi see 800.

              Comment

              • trasadonkad
                Grinder
                • May 2014
                • 672

                #22
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Ainuke võimalus trahvi vähemaks saada on minna politseisse ja kirjutada avaldus. Kahetsed oma tegu, enam nii ei tee, sissetulek puudub, raske lapsepõlv jne. Paar sotti kui mitte rohkem räägid ikka vähemaks trahvisumma.
                isa helistas juba sellele kes trahvi kirjutas, ta ütles, et 99.9% saab kolmandiku võrra seda trahvi väiksemaks. ja kuna elan kesklinnas kohtumaja kõrval siis käisin ka sealt läbi & võtsin mingi näidised, plaan see asi ette võtta küll jup :)

                Comment

                • Rens-
                  Jube Noob
                  • May 2014
                  • 112

                  #23
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  tundub lamp. :D and lol @ vanus :ddd

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #24
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Algselt postitas Rens- Vaata postitust
                    and lol @ vanus :ddd
                    veel lambisem asi mille üle lolida imo, ma usun et pole ainus siin foorumis kes 21 pole

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #25
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
                      Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
                      Last edited by privador; 04.09.14, 17:21.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #26
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
                        Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
                        Ma näiteks maksaks parkimist alustades. Tundub suhteliselt loogiline lüke, kui sa korra kuus kesklinnas pargid.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #27
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
                          Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
                          Mis kaasus neil sinu vastu on? Europargis tegeleval firmal pole minu teada isikuandmetele ligipääsu ning seetõttu ei juhtu midagi kui trahvi ka ei maksa. Samas soovitaks siiski korralik kodanik olla ja parkimise eest maksta, et taoliste olukordade teket üleüldse vältida.
                          Last edited by Fabulous; 04.09.14, 19:38.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #28
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                            veel lambisem asi mille üle lolida imo, ma usun et pole ainus siin foorumis kes 21 pole
                            Ei soovita avalikult selliseid asju mainida, eriti veel kui Starsi kasutajanimi üsna kerge vaevaga leitav on. Tean vähemalt ühte juhtumit kus kellegi vanemate konto lukku lükati kuna tuli avalikult välja, et inimene kes mängib on tegelikult alla 21-aastane.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #29
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Mõned aastad tagasi võitis starsis 17 aastane üle poole milli ja jäi sellest ka ilma http://www.onlinepoker.net/poker-new...ch-player/9845
                              Railisin ise seda finaallauda ja kus tüüp alles kauples endale doltse juurde, et muidu tema leppega nõus pole :D
                              Last edited by ristijeesus; 04.09.14, 19:29.

                              Comment

                              • kallekusta
                                Grinder
                                • May 2012
                                • 603

                                #30
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                                isa helistas juba sellele kes trahvi kirjutas, ta ütles, et 99.9% saab kolmandiku võrra seda trahvi väiksemaks. ja kuna elan kesklinnas kohtumaja kõrval siis käisin ka sealt läbi & võtsin mingi näidised, plaan see asi ette võtta küll jup :)
                                See et sa elad kohtumaja kõrval võibki sind suurest jamast seekord päästa kuna kohtunik võtab sind kui omatänava poissi. Seetõttu ongi tihti kohtute vahetusläheduses olev kinnisvara väga hinnas.

                                Comment

                                Working...