Re: Aasta 2039
Mis kõige hullem, tehakse teema tuleviku kohta ja teema on nii negatiivsust täis, et hakka või nutma.
We're screwed guys! :D
Mis kõige hullem, tehakse teema tuleviku kohta ja teema on nii negatiivsust täis, et hakka või nutma.
We're screwed guys! :D
Comment