Aasta 2039

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #31
    Re: Aasta 2039

    Mis kõige hullem, tehakse teema tuleviku kohta ja teema on nii negatiivsust täis, et hakka või nutma.

    We're screwed guys! :D

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #32
      Re: Aasta 2039

      Vaadates tänapäeva trende siis pigem arvan, et areng aeglustub üleüldiselt järgmise 10 aasta jooksul. Toimub vähe või väga väga muutusi. Ise loodan, et kõige suuremad muutused tuleksid Ühiskonna vallas. See on lihtsalt sick! mis toimub praegu. Liialt palju saasta liigub ümberringi. Inimesed ei mõtle veel suures plaanis vaid ajavad cashi kokku ja seda ükskõik mis hinnaga. Öko on juba muutumas kommertsiks. Aga õnneks on tunda meedia valukarjeid. Juba praegu hakkab kõik see kolletuma ja inimesed hakkavad tasapisi aru saama. Ma loodan, et kaob see meeletu amoraalsus ühiskonnast. Peale selle loodan veel tõsiselt, et koos tehnoloogia arenguga areneb ka inimene - loomast mõtlevaks olendiks.
      Paraku jah see tendents on koigil ida euroopa maadel,ke son tulnud noukogude liidust.Koigi soov on kiiresti ja k2hku rikastuda,et se eon nagu IN.L22ne euroopas sellist asja on v2hem m2rgata ja inimesed ei rabele raha p2rats nagu hullud.Eks arvan,et Eestis saab ka see nn @ratsarikkaks@ vasikavaimustus,ehk nii 10-20 aasta p2rast ymber.

      Comment

      Working...