Aasta 2039

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #16
    Re: Aasta 2039

    Algselt postitas levis
    Loodud on kvantarvutid ja tehisintellekt, inimesed on kui ohtlik viirus hävitatud.
    PM jõuab asi varem või hiljem sinnamaale, kui inimkond mingit trastilist muutust ei läbi. Trastiliseks muutuseks oleks näiteks 3-nda maailmasõja toimumine enne tehisintellekti, see tähendaks, et enamus ellujäänuid elab kuskil troopikas, kuhu pomme visata ei ole mõtet ja vähemus kuskil tuumavarjendides.


    Privador loe õige enne kirjutama hakkamist A.Clarke'i, ''Linn ja tähed'' läbi

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #17
      Re: Aasta 2039

      Algselt postitas Imric
      PM jõuab asi varem või hiljem sinnamaale, kui inimkond mingit trastilist muutust ei läbi. Trastiliseks muutuseks oleks näiteks 3-nda maailmasõja toimumine enne tehisintellekti, see tähendaks, et enamus ellujäänuid elab kuskil troopikas, kuhu pomme visata ei ole mõtet ja vähemus kuskil tuumavarjendides pokkerit mängides

      FYP

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #18
        Re: Aasta 2039

        Kõik aina ootavad kolmandat maailmasõda, aga minuarust see juba ammu käib ja suht kindel, et tulevastes ajaloo õpikutes räägitakse praegustest aegadest kui kolmandast maailmasõjast. Konflikte ja verevalamist on hetkel maailmas piisavalt, et hiljem tulevikus sellele hetkele tagasi vaadata kui ühe suure sündmusena, ehk maailmasõjana.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #19
          Re: Aasta 2039

          Samas kui vaadata viimased 40 aastat,siis suurt pole ju midagi muutunud,peale selle,et autod on l2inud ymaramaks ja auditooriumi t2is arvutitehnika voimsus on tohutult kasvanud.
          Nt peale Kuul k2iku arvati,et meil on aastal 2000 Marsil kolooniad,aga seda pole juhtunud.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #20
            Re: Aasta 2039

            ma kusagilt lugesin, (oli vist novaator äkki) et kui infotehnoloogias toimub kasv sama kiiresti, kui viimase kahekymne aasta jooksul siis aastaks 2029 on arvuti oma võimsuselt võrdne inimesega ja aastaks 2049 on võrdne terve inimkonna võimsusega. juttu on siis tavalisest koduarvutist.

            ja minu arvates oleks suht isekas arvata, et me oleme siin universumis ainukesed elanikud, kuigi ma seda tõestada ei suuda kuidagi, olen ma suht veendunud et kusagil seal on veel midagi meiesarnast.. iseasi kaugel nad oma arenguga on..

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #21
              Re: Aasta 2039

              Algselt postitas privador
              Samas kui vaadata viimased 40 aastat,siis suurt pole ju midagi muutunud,peale selle,et autod on l2inud ymaramaks ja auditooriumi t2is arvutitehnika voimsus on tohutult kasvanud.
              Nt peale Kuul k2iku arvati,et meil on aastal 2000 Marsil kolooniad,aga seda pole juhtunud.
              Ma arvan, et II Maailmasõda ja sellele järgnev tõmbas igasugusele arengule, va. sõjaline areng kõvad pidurid peale. Järgmise 30 aastaga võib seega ülikõva areng toimuda, umbes nagu 100 eelneva aastaga kokku. RudiTurboga mina isiklikult nõus ei ole, maailmasõjast saab juttu olla siis kui gigandid omavahel otseselt karvupidi kokku lähevad. Mingi madin toimub nkn kogu aeg. Hetkel ei kompa nad minumeelest isegi kaudselt üksteise piire, vaid üritavad üksteist '' surnuks rääkida'' ja hoobelda oma munade suurusega. Seda isegi siis, kui mõni gigant on vahepeal soovahetusopil köinud ;D

              Vennikese jutule lisaksin, et obv ei ole me üksi ja teised on oma arenguga meist ees, taga või samal tasemel Ees olek tähendab minu jaoks seda, et nemad on lõplikult selja taha jätnud oma kiskjaliku olemuse ja lasevad meiesugustel putukatel rahumeeli edasi toimetada.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #22
                Re: Aasta 2039

                Algselt postitas Imric
                Ma arvan, et II Maailmasõda ja sellele järgnev tõmbas igasugusele arengule, va. sõjaline areng kõvad pidurid peale. Järgmise 30 aastaga võib seega ülikõva areng toimuda, umbes nagu 100 eelneva aastaga kokku. RudiTurboga mina isiklikult nõus ei ole, maailmasõjast saab juttu olla siis kui gigandid omavahel otseselt karvupidi kokku lähevad. Mingi madin toimub nkn kogu aeg. Hetkel ei kompa nad minumeelest isegi kaudselt üksteise piire, vaid üritavad üksteist '' surnuks rääkida'' ja hoobelda oma munade suurusega. Seda isegi siis, kui mõni gigant on vahepeal soovahetusopil köinud ;D

                Vennikese jutule lisaksin, et obv ei ole me üksi ja teised on oma arenguga meist ees, taga või samal tasemel Ees olek tähendab minu jaoks seda, et nemad on lõplikult selja taha jätnud oma kiskjaliku olemuse ja lasevad meiesugustel putukatel rahumeeli edasi toimetada.
                vastupidi 2 maailmasõda tõi tohutu arengu tehnoloogias, meditsiinis jne. See oli väga murranguline aeg

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #23
                  Re: Aasta 2039

                  Marguzz, palun valgusta mind ja too näiteid.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #24
                    Re: Aasta 2039

                    imric,koigil teadlastel oli tuli takus,sest sojarditele oli vaja ju pomme.
                    Ja palju raha suunati teadusvaldkondadele.
                    Ka internet on alguse saanud sojardite m2ngudest

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #25
                      Re: Aasta 2039

                      Pommide osas ma saan aru aga kuidas seondub pommide ja keemiarelvade areng üldise teaduse ja meditsiini arenguga ning mismoodi seondub interneti teke sõjardite mängudega. Ma olen netist viimael ajal palju asju avastanud/uurinud aga see teema on täeisti kahe silma vahele jäänud.

                      Comment

                      • bubba
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 434

                        #26
                        Re: Aasta 2039

                        pakun , et nafta asemel on kasutusel teised energia allikad ja endiste nafta riikide asemel on tippu tõusnud riigid kus on palju puhast mage vett.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: Aasta 2039

                          sellega mlle meenus see aeg kui algklassis oli vaja kirjutada kirjandeid :D, pidevalt oli loosis zombid ja ufod :D

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #28
                            Re: Aasta 2039

                            Algselt postitas Imric
                            Pommide osas ma saan aru aga kuidas seondub pommide ja keemiarelvade areng üldise teaduse ja meditsiini arenguga ning mismoodi seondub interneti teke sõjardite mängudega. Ma olen netist viimael ajal palju asju avastanud/uurinud aga see teema on täeisti kahe silma vahele jäänud.
                            No kui pidevalt toodi katkiseid mehi haiglatesse, siis obv meditsiinis saadi kõvasti kätt harjutada. Ning kindel see, et sõdadest on kõvasti arengut tulnud igasugustesse valdkondadesse, sest loobiti teadlastele raha ropult. Aga teadlased on ju uudishimulikud, obv oli neil tohhuijaa kõrvalprojekte ning sõjaliste eesmärkide saavutamiseks tuli ka kõrvalisi kasulike avastusi.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #29
                              Re: Aasta 2039

                              Algselt postitas marguzz22
                              vastupidi 2 maailmasõda tõi tohutu arengu tehnoloogias, meditsiinis jne. See oli väga murranguline aeg
                              Samamoodi nagu külm sõda oli. Otsene ja kaudne sõjatööstus sai lõputud vahendid arenduseks.

                              Teine on kindlasti korporatiivse maailma võimutsemine.

                              Algselt postitas bubba
                              pakun , et nafta asemel on kasutusel teised energia allikad ja endiste nafta riikide asemel on tippu tõusnud riigid kus on palju puhast mage vett.
                              +1

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #30
                                Re: Aasta 2039

                                Vaadates tänapäeva trende siis pigem arvan, et areng aeglustub üleüldiselt järgmise 10 aasta jooksul. Toimub vähe või väga väga muutusi. Ise loodan, et kõige suuremad muutused tuleksid Ühiskonna vallas. See on lihtsalt sick! mis toimub praegu. Liialt palju saasta liigub ümberringi. Inimesed ei mõtle veel suures plaanis vaid ajavad cashi kokku ja seda ükskõik mis hinnaga. Öko on juba muutumas kommertsiks. Aga õnneks on tunda meedia valukarjeid. Juba praegu hakkab kõik see kolletuma ja inimesed hakkavad tasapisi aru saama. Ma loodan, et kaob see meeletu amoraalsus ühiskonnast. Peale selle loodan veel tõsiselt, et koos tehnoloogia arenguga areneb ka inimene - loomast mõtlevaks olendiks.

                                Comment

                                Working...