Aasta 2039

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    Aasta 2039

    Pean esseed kirjutama sellel teemal,mis võiks olla toimunud
    Äkki annate mulle ideid?
    Pakun siis enda poolt
    On toimunud 3 maailmasõda kollase rassi ja EL ja Usa vahel,mille Põhja-Korea ja tema liitlased võidavad
    Maailmavaluuta saab olema hüään
    Sõidetakse ringi mingisuguste hõljukitega
    On piir pandud vähi ja hivi levikule
    Samas on asemele tekkinud uued geneetilised haigused.
    Kodus on elektroonilised koduabilised,kes täidavad häälkäsklusi või EEG-ajusignaalide abil
    Pedofiilia ja zoofiilia on seadustatud
    Geyde ja sexuaalvähemusosakaal suureneb
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #2
    Re: Aasta 2039

    Soovitan fantaseerida energia tootmise teemal, see on see, mis paneb lähikümnendeil maailma muutuma.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Aasta 2039

      hiina valuuta=jüaan
      mingi kõrbekoer=hüään

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: Aasta 2039

        hiina valuuta=jüaan
        mingi kõrbekoer=hüään
        oli tunda et kirjutamisel läheb see sõna puusse. Siirad vabandused !

        Aga energia toesti huvitav teema.Nafta pidavat juba 2010 otsa saama.Ometi teda j2tkub.Ehk siis 2039 on nafta l2bi

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: Aasta 2039

          Isiklikult arvan, et praktiliselt iga punkt võiks kehtida aastakümneid hiljem, aga mitte nii vara. Ja tahaks teada, mis sa selle pedofiilia &zoofiilia asjaga mõtled?

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #6
            Re: Aasta 2039

            Algselt postitas privador

            Pedofiilia ja zoofiilia on seadustatud
            Seda ma kohe kindlasti ei usu.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: Aasta 2039

              Oleneb, kas 2012 aastal tuleb planeet Nibiru ja oleneb kas 2036 aastal lendab asteroid Apophis meile pihta ;D

              Ja loodetavasti oleme hakanud asustama Kuu pinda, kuid pokkerimängijatel sinna kolida ei soovita, sest kuu tumedamal poolel kaob internet ära.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: Aasta 2039

                Isiklikult arvan, et praktiliselt iga punkt võiks kehtida aastakümneid hiljem, aga mitte nii vara. Ja tahaks teada, mis sa selle pedofiilia &zoofiilia asjaga mõtled?
                Nu yhesonaga legeliseeritakse koik.Yhiskond l2heb vabameelsemaks.
                Ehk vanapapi voib abielluda lapsega voi lemmikloomaga...

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: Aasta 2039

                  Algselt postitas privador
                  Nu yhesonaga legeliseeritakse koik.Yhiskond l2heb vabameelsemaks.
                  Ehk vanapapi voib abielluda lapsega voi lemmikloomaga...
                  huvitav mõte!
                  usume, et vanapapi võib abielluda lapsega või lemmikloomaga, kuid samal ajal kardame, et online pokker keelustatakse.
                  midagi on mäda!
                  muidu huvitav teema!

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: Aasta 2039

                    Kuskilt delfis oli just mingi artikkel, et kui jätkame samas vaimus, siis selleks ajaks on täielik toidu puudus kõikjal.

                    Võibolla toitume siis mingitest toidulisanditest ;D Sööme lehti kõhu täis ja 1 supilusikatäis pulbrit.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #11
                      Re: Aasta 2039

                      Loodud on kvantarvutid ja tehisintellekt, inimesed on kui ohtlik viirus hävitatud.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: Aasta 2039

                        Algselt postitas levis
                        Loodud on kvantarvutid ja tehisintellekt, inimesed on kui ohtlik viirus hävitatud.
                        Irw, mõtled nagu terminaatoris, midagi sellist ;D

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #13
                          Re: Aasta 2039

                          Enamvähem normaalselt elavad need, kellel on oma nafta, gaasi või söevarud.
                          Ülejäänud maailm on energiapuudusel ja endiselt majandussurutise tõttu kohalike sõdade ja rahutuste kütkes.
                          Vaba turumajandust peaaegu kuskil enam alles ei ole, inimesed hoitakse kontroli all sõjaväe abiga.
                          Poola ja Leedu vaheliste rahutuste käigus lasti õhku ka Ignalina (senimaani polnud kinni pandud ega renoveeritud, töötas tõrgetega), mistõttu 200km raadiuses on inimesed evakueeritud.

                          Põhja-Ameerikas on kasutusel valuuta amero, Lääne Euroopas euro2. Ida Euroopas jälle rahvuslikud valuutad, vabalt kujuneva kursiga.
                          Dollarit ei olnud võimalik säilitada USA valitsuse veelgi kasvava võla tõttu, valitsuse võlakirjad defaultisid ja võeti rahva rahustamiseks kasutusele uus valuuta, eurot ei saanud säilitada europiirkonna majanduste eri kasvukiiruste tõttu ning osade riikide energiaga varustamise raskuste tõttu.

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #14
                            Re: Aasta 2039

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Irw, mõtled nagu terminaatoris, midagi sellist ;D
                            15 = 3 x 5 on juba aatomite peal selgeks tehtud, kaugel need killer masinad siis enam olla saavad!
                            Explore the News Articles featuring Technology, Business, Entertainment, and Science & Health topics. Access reports, insights, and stories.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #15
                              Re: Aasta 2039

                              Youtube.com-ist peaks päris palju taolist informatsiooni saama...

                              Näiteks kuidas tulevikus inimeste kehadesse pannakse väiksed kapslid, mille abil saab iga inimest siin maakeral jälgida ning asukoha kindlaks määrata.

                              Comment

                              Working...