Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***
1k rofl, ma ostsin 70ga mingi tunturi, kärab linnas paarutamiseks ideaalselt. käike tarvis, siis mingi korraliku kasutatud saab paari sotiga kindlasti
1k rofl, ma ostsin 70ga mingi tunturi, kärab linnas paarutamiseks ideaalselt. käike tarvis, siis mingi korraliku kasutatud saab paari sotiga kindlasti
Comment