*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #106
    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Kas keegi oskab soovitada head kutsekat, teeninduskooli vms, kus kiiresti välja ei visataks?
    St saaks päevaõppes tasuta haigekassa

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #107
      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

      Miks mitte töötuks võtta? Ei viitsi iga kuu kohal käia?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #108
        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

        Nii on kergem-küsimus kui kiiresti välja visatakse
        Eelmine aasta olin Tallinna majanduskoolis, kui oktoobri keskel kooli direktor mulle helistas, kui ma kasiinos passisin:P
        Oktoobri lõpus sain juba kinga
        Samas tuttav pingutas nii aasta välja sai pereartsilt mingi tõendi vms...
        töötukassaga nuss, ma ka juhatuse liige ei saa nii kergesti töötuks!

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #109
          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

          Aga äkki proovid ikka miski ameti ka ära õppida ajaks kui kõik kohad bote täis on ja everyone are solid:P

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #110
            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

            vabatahtlik ka ju olemas priva .. ~1.4k on aasta, pole ka ju ülemõistuse

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #111
              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Kas keegi oskab soovitada head kutsekat, teeninduskooli vms, kus kiiresti välja ei visataks?
              St saaks päevaõppes tasuta haigekassa
              Kes see sind välja viskab kui täidad vähemalt miniimum õppekoormuse, mis nõutud on. Nagu tööd vähe oleks Privador. Reaalsuses on tööjõupuudus Eestis ju. Ilma kõrghariduse või kutsehariduseta tuleb lihtsalt madalamalt astmelt alustada, tublid töötajad suudavad alati karjääri teha.

              Comment

              • Rens-
                Jube Noob
                • May 2014
                • 112

                #112
                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Arvestage siis, et Põltsamaalt peale minnes peate vähemalt 2 korda oma paadi veest välja tooma ja natukene maad mööda oma tavaari tassima. Kui jõuate P*ede jõeni, siis seal ka paar muhedat RMK kohta jõe kaldal, kus olemas katusealune, lõkkeplatis jne.
                Tänud, just selliseid muhedaid RMK kohtasid vaja, kavatseme vähemalt kolm päeva kusagil looduses kulgeda ja rutiinist eemal olla.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #113
                  Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                  http://forumserver.twoplustwo.com/54...ively-1447213/ kellel igav see loegu .. jeesus christ mis tekst :D only in usa

                  Comment

                  • Rens-
                    Jube Noob
                    • May 2014
                    • 112

                    #114
                    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                    Lel, head stoorid.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #115
                      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Kes see sind välja viskab kui täidad vähemalt miniimum õppekoormuse, mis nõutud on. Nagu tööd vähe oleks Privador. Reaalsuses on tööjõupuudus Eestis ju. Ilma kõrghariduse või kutsehariduseta tuleb lihtsalt madalamalt astmelt alustada, tublid töötajad suudavad alati karjääri teha.
                      prival ju kõrgharidus olemas, vist isegi magister......

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #116
                        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                        snusi kellelgi Tartus?

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #117
                          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                          Keegi võiks välja arvutada, et kui suur on tõenäosus, et regular jõuab 2x finaalaluda
                          Uudistes üritatakse välja imeda, kui midagi uskumatut sündmust, kui tegelikult pakun lambist, et selle sündmuse tõenäosus on suurem kui 70% 10 aasta peale, kui mõelda juba sellele, et iga aasta mängib ca 100 finalisti. Ja arvestan, et skillifaktor 1.0. Teoreetilsielt peaks nad olema suurema skilliga, mis kompenseerib mõne finalisti puudumist.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #118
                            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Keegi võiks välja arvutada, et kui suur on tõenäosus, et regular jõuab 2x finaalaluda
                            Uudistes üritatakse välja imeda, kui midagi uskumatut sündmust, kui tegelikult pakun lambist, et selle sündmuse tõenäosus on suurem kui 70% 10 aasta peale, kui mõelda juba sellele, et iga aasta mängib ca 100 finalisti. Ja arvestan, et skillifaktor 1.0. Teoreetilsielt peaks nad olema suurema skilliga, mis kompenseerib mõne finalisti puudumist.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #119
                              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #120
                                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                                palju mingid normaalsed rattad maksavad millega niisama kannataks tänavatel ja kuskil nõmme pargis ringi sõita? mingi 1k € tuuri?

                                Comment

                                Working...