Foorumi mäng "cool story bro"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #91
    Re: Foorumi mäng "cool story bro"

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    xddddddddddddddddddd

    kellele see emotsioonipuhang nüüd vajalik oli?

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #92
      Re: Foorumi mäng "cool story bro"

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Tundub, et nii mõnelgi kasutajal on vahepeal päris igav siis mõtlesin, et võiks teha sellise jutu mängu kus kõik saavad oma vaimukuse proovile panna.



      Alustan siis.


      Kellegil ei ole igav.

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #93
        Re: Foorumi mäng "cool story bro"

        Kellegil ei ole igav ütles widescreen..

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: Foorumi mäng "cool story bro"

          Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku ...

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #95
            Re: Foorumi mäng "cool story bro"

            Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis

            Comment

            • Jazzyl
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 142

              #96
              Re: Foorumi mäng "cool story bro"

              Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis pirukat mugides.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #97
                Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis pirukat mugides potil istudes.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #98
                  Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                  Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis pirukat mugides potil istudes. Ja läks käest

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #99
                    Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                    mis pask see viimane lehekülg on?

                    EDIT: vabandust, teisi lehekülgi kohe ei vaadanud. terve see mäng on BS :D

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #100
                      Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                      Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis pirukat mugides potil istudes. Ja läks käest see viimanegi pudel.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #101
                        Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                        Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis pirukat mugides potil istudes. Ja läks käest see viimanegi pudel. ''Teenitakse uus'' ütles...

                        Comment

                        • Jazzyl
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 142

                          #102
                          Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                          Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis pirukat mugides potil istudes. Ja läks käest see viimanegi pudel. ''Teenitakse uus'' ütles VisaHing ning jätkas...

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #103
                            Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                            Kellegil ei ole igav ütles widescreen pannes teema lukku pisar silmis pirukat mugides potil istudes. Ja läks käest see viimanegi pudel. ''Teenitakse uus'' ütles VisaHing ning jätkas Vandalarile joindi keeramist.

                            Comment

                            Working...