Foorumi mäng "cool story bro"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    Foorumi mäng "cool story bro"

    Tundub, et nii mõnelgi kasutajal on vahepeal päris igav siis mõtlesin, et võiks teha sellise jutu mängu kus kõik saavad oma vaimukuse proovile panna.

    Reeglid oleks sellised, et igaüks võib postitada 2 sõna korraga. Prooviks jutu hoida mingil määral loogilise ja kasutame kirjavahemärke.

    Kui tahad postitada Siis kopeeri eelnev jutt vastuse kasti ja lisa lõppu oma sõnad.

    Ühe kasutaja postituste vahe võiks olla vähemalt 15 minutit, et ei tekiks kahe inimese vahelist jutlust ja jõuaks vahepeal tööd ka teha kui tarvis.

    Lause algus võiks olla bolditud. See lihtsustab jutu keskelt lugemist/järje leidmist.

    Kui mäng läbi kukub ja keegi ei viitsi osaleda pole ka midagi.

    postitusi muuta ei tohi!



    Alustan siis.



    Codecci A6
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: Foorumi mäng "cool story bro"

    Codecci A6. Paljaste tissidega

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #3
      Re: Foorumi mäng "cool story bro"

      Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Foorumi mäng "cool story bro"

        Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli seeonjumala ägemäng

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: Foorumi mäng "cool story bro"

          Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: Foorumi mäng "cool story bro"

            Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: Foorumi mäng "cool story bro"

              Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel.

              Comment

              • Emma
                Grinder
                • Mar 2013
                • 529

                #8
                Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                  Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti rahvavaenlase korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata arvas VisaHing

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #10
                    Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                    Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata arvas VisaHing ennast gorillaks

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #11
                      Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                      Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata arvas VisaHing ennast gorillaks sest banaanid

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                        Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata arvas VisaHing ennast gorillaks sest banaanid sisaldasid Vandalari

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #13
                          Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                          Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata arvas VisaHing ennast gorillaks sest banaanid sisaldasid Vandalari salajast retsepti.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                            Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata arvas VisaHing ennast gorillaks sest banaanid sisaldasid Vandalari salajast retsepti. Tegelikult teadsid

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #15
                              Re: Foorumi mäng "cool story bro"

                              Codecci A6. Paljaste tissidega Emma oli parajasti Pastilaa korralikult käima lükanud reedel. Sellest hoolimata arvas VisaHing ennast gorillaks sest banaanid sisaldasid Vandalari salajast retsepti. Tegelikult teadsid, et suured

                              Comment

                              Working...