!sajriklaep sajrik no kiõK
*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
1+Algselt postitas Cash87 Vaata postitust.atadaav tla agrun esiet ujsa baas ,enimtõvette ehal budnuT
Comment
-
Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
?no tirblov tsapäp enkiav iin niis te, dukidooj no dajignämirekkop kiõk sak
Comment
-
-
-
Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
viimased 7 aastat olnud nikotiinisõltlane. Esimesed 4 aastat tegin suitsu, siis neiu pärast jätsin maha ning asendasin snussiga (vahepeal purjus peaga ikka satub suits ka kätte).
kolmapäeval otsustasin, et aitab mõlemast ja "quittisin".
20 min tagasi tegin üsna tähise taeva all ühe aeglase suitsu.
Ja teate... see on ongi vist õnn.
Comment
-
Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
jep, see ongi õnn :D
Andke soovitusi kust saaks osta normaalset hiirt!? Tähtis oleks, et saaks skrilliga maksta.
Comment
-
Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
zoopoest?Algselt postitas widescreen Vaata postitustjep, see ongi õnn :D
Andke soovitusi kust saaks osta normaalset hiirt!? Tähtis oleks, et saaks skrilliga maksta.
Comment
-
Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
Once an addict, always an addict. Suudaks ma ainult purjus peaga teha. Kui ma kellegagi kunagi suhtlema ei peaks, oleks see võimalik.Algselt postitas karupoeg Vaata postitustviimased 7 aastat olnud nikotiinisõltlane. Esimesed 4 aastat tegin suitsu, siis neiu pärast jätsin maha ning asendasin snussiga (vahepeal purjus peaga ikka satub suits ka kätte).
kolmapäeval otsustasin, et aitab mõlemast ja "quittisin".
20 min tagasi tegin üsna tähise taeva all ühe aeglase suitsu.
Ja teate... see on ongi vist õnn.
Comment
-
Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
haaahaaa... pane veel üks :)Algselt postitas ranka Vaata postitustzoopoest?
Comment
Comment