*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    !sajriklaep sajrik no kiõK
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    .atadaav tla agrun esiet ujsa baas ,enimtõvette ehal budnuT

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #3
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      lol

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
        .atadaav tla agrun esiet ujsa baas ,enimtõvette ehal budnuT
        1+

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          ?no tirblov tsapäp enkiav iin niis te, dukidooj no dajignämirekkop kiõk sak

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            ?ethät p datusak lemesa ehät r te ,enalenev delo as sak

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              !enalniarku sipooh nelo

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #8
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                :S :S :S amegul idoomamas sedameet setsiet nisakkah tsimegul ameet elles tsaräp

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Päris natukene aeglasemalt ei toimu lugemine, nagu õpiks lugema lasteaias, veerides.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #10
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    lol

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      viimased 7 aastat olnud nikotiinisõltlane. Esimesed 4 aastat tegin suitsu, siis neiu pärast jätsin maha ning asendasin snussiga (vahepeal purjus peaga ikka satub suits ka kätte).

                      kolmapäeval otsustasin, et aitab mõlemast ja "quittisin".

                      20 min tagasi tegin üsna tähise taeva all ühe aeglase suitsu.

                      Ja teate... see on ongi vist õnn.

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #12
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        jep, see ongi õnn :D
                        Andke soovitusi kust saaks osta normaalset hiirt!? Tähtis oleks, et saaks skrilliga maksta.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                          jep, see ongi õnn :D
                          Andke soovitusi kust saaks osta normaalset hiirt!? Tähtis oleks, et saaks skrilliga maksta.
                          zoopoest?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #14
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            viimased 7 aastat olnud nikotiinisõltlane. Esimesed 4 aastat tegin suitsu, siis neiu pärast jätsin maha ning asendasin snussiga (vahepeal purjus peaga ikka satub suits ka kätte).

                            kolmapäeval otsustasin, et aitab mõlemast ja "quittisin".

                            20 min tagasi tegin üsna tähise taeva all ühe aeglase suitsu.

                            Ja teate... see on ongi vist õnn.
                            Once an addict, always an addict. Suudaks ma ainult purjus peaga teha. Kui ma kellegagi kunagi suhtlema ei peaks, oleks see võimalik.

                            Comment

                            • widescreen
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 579

                              #15
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              zoopoest?
                              haaahaaa... pane veel üks :)

                              Comment

                              Working...