*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #316
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Kui Anton oma sõpru koos asjadega kohe tagasi ei kutsu, siis viiks ta menti või kutsuks kohapeale.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #317
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Milleks hakata ise menti mängima? Kutsu politsei. Küll nemad võtavad Antonilt ütlused.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #318
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Sina ei toh seaduse järgi inimest vastu tahtmist kinni hoida. Sulle tekib suurem jama, kui hoiad Antoni kinni või annad kannaga näkku. Call cops ainec
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #319
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Lased küll high stakesi meie mõistes aga mis tunded valdavad muidu peale selliseid 10K$ potte?

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #320
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Ma arvutan praegu midagi valesti ja seepärast küsiks targematelt nõu.

            Nimelt Potis on 40bb, villianil ja mul järgi 80bb. Minu käel on 30% equity tema stackimis range vastu (ütleme siis seda, et kui ma raisen, siis temal ei jää muud üle kui foldida või stackide peale mängida) Siit tahaks teada, et kui palju ta peab foldima, et minu risk flopil õigustaks?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #321
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Ma arvutan praegu midagi valesti ja seepärast küsiks targematelt nõu.

              Nimelt Potis on 40bb, villianil ja mul järgi 80bb. Minu käel on 30% equity tema stackimis range vastu (ütleme siis seda, et kui ma raisen, siis temal ei jää muud üle kui foldida või stackide peale mängida) Siit tahaks teada, et kui palju ta peab foldima, et minu risk flopil õigustaks?
              http://www.fpppro.com/fold-equity-calculator.php ?
              Seal näitab, et kui vastane betib näiteks 40 potti 20, siis vastane peab 39% ajast foldima.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #322
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                http://www.fpppro.com/fold-equity-calculator.php ?
                Seal näitab, et kui vastane betib näiteks 40 potti 20, siis vastane peab 39% ajast foldima.
                TY

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #323
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Mugav töötool on kaetud musta kunstnahaga • iste ja seljatugi polstriga • käetugedel pehmenduseks poroloon, mis on kaetud kunstnahaga • istumiskõrgus reguleeritav gaaspumpmehhanismiga • seljatoe kaldenurk reguleeritav • kiikmehhanismMugav töötool on kaetud musta kunstnahaga•iste ja seljatugi polstriga•käetugedel pehmenduseks poroloon, mis on kaetud kunstnahaga•istumiskõrgus reguleeritav gaaspumpmehhanismiga•seljatoe kaldenurk reguleeritav•kiikmehhanism•jalarist plastikust, kaetud alumiiniumvärviga•kandevõime kuni 120 kg

                  Mis rahvas arvab?

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #324
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    mul sama tool ja olen rahul

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #325
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Vaja tuvastada lühem valge särgiga ning tüüp kes istub. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...cfd58d2556564b

                      Peaks olema Tartlased.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #326
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        Vaja tuvastada lühem valge särgiga ning tüüp kes istub. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...cfd58d2556564b

                        Peaks olema Tartlased.

                        Valges särgis näeb välja nagu Jorgen Matsi, Tartu MMA instructor.

                        Aga valgustus on sitt, nii et pead ei anna. Ei ole kõigi Jorgeni tätokatega ka kursis.
                        Last edited by Strawberry; 20.04.14, 06:58.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #327
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Vadim, Kolja ja Mikk.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #328
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                            Vaja tuvastada lühem valge särgiga ning tüüp kes istub. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...cfd58d2556564b

                            Peaks olema Tartlased.
                            LOL

                            Cliffs?

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #329
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              LOL

                              Cliffs?
                              Ma pakun, et:
                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              Hetkel selline keiss. Jõudsin just Indoneesia tripilt Tartusse koju ning avastan et on vargapoisid käinud. Vend purjus peaga kutsus eile klubist miskid tüübid endaga koju kaasa (1 naine 4 meest) ning vahepeal oli ise magama suikunud. Ärkas siis kui mina koju jõudsin. Kõik uued sõbrad olid selleks ajaks jalga lasnud va. 1 kelle nimi on Anton kes magusat und magab voodis.
                              Kadunud on teadmata arv esemeid mille hulgas hetkel nitendo wii ja 5-6 mängu ning pisike karbi sees olev antiikmünt. Eeldan et kõik esemed olid väikeste dimensioonidega kuna plasmateler venna läpakas minu lauarvut+monitorid jms väärtuslik on alles.

                              Anyway kuna pole varem sellises situatsioonis olnud siis küsin natuke abi kuidas olukorraga tegeleda. Ise mõtlesin et peksan Antoni üles ja lasen tal kõikide sõprade nimed kirja panna kes siin viibisid ja sealt edasi kulgeda. Thoughts?

                              E: venda mitte bashida, drunks gonna drunk aga asju tahaks tagasi saada.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #330
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Hahahahahahaha, Jorgen viis Wii minema? :D :D :D

                                Comment

                                Working...