*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #301
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    keegi leiab selle video, kus vanahärra eestis jõusaalis mingit naljakat harjutust teeb?
    revalis oli äkki vms.....

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #302
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Valitsus muudab pokkeriturniiride maksustamist

      http://e24.postimees.ee/2764974/vali...e-maksustamist
      Väga hea uudis, siis oleks mõtet Eestis jälle suuremaid turniire korraldada. 0% maks vs 5% auhinnafondis praegu muudab ikka omajagu.

      Comment

      • Ambur99
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2014
        • 323

        #303
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas Looper Vaata postitust
        Turniir on valmis, mine rega ära

        Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!

        Pokerstars Home Games!
        Club ID: 892346
        Invitation Code: Pokerclub
        Kas täna ka miskit toimub?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #304
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
          Kas täna ka miskit toimub?
          Meil oma teema, kurat kui ambur osaleb siis võtan ausalt läpaka homegamele kaasa

          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ars-Home-Games!
          Last edited by timz0333; 18.04.14, 18:41.

          Comment

          • KingPeral
            Julm Donk
            • Jul 2011
            • 47

            #305
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            jälgin siin codecci mängu ja siit tekkis kysimus, et kas ta alati sõimab oma vastaseid? :D

            Comment

            • SuusaKunn
              Jube Noob
              • Jun 2011
              • 142

              #306
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas KingPeral Vaata postitust
              jälgin siin codecci mängu ja siit tekkis kysimus, et kas ta alati sõimab oma vastaseid? :D
              See annab märgatava +EV Skill(Y)

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #307
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas KingPeral Vaata postitust
                jälgin siin codecci mängu ja siit tekkis kysimus, et kas ta alati sõimab oma vastaseid? :D
                JAH

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #308
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  JAH
                  Palju Sequoia IV lauas miinust on?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #309
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    UMBES NIIPALJU

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #310
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      PARIM KÄSI VÕITIS

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #311
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***



                        Naise tapnud mees istus kinni vähem kui 7 kuud.

                        WTF.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #312
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          PARIM KÄSI VÕITIS
                          Lased küll high stakesi meie mõistes aga mis tunded valdavad muidu peale selliseid 10K$ potte?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #313
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Sa ikka saad aru, et see on enne kokkulepitud flipp?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #314
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Sa ikka saad aru, et see on enne kokkulepitud flipp?
                              aa :D. Aga küsimus polnudki selle käe kohta konkreetselt.

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #315
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Hetkel selline keiss. Jõudsin just Indoneesia tripilt Tartusse koju ning avastan et on vargapoisid käinud. Vend purjus peaga kutsus eile klubist miskid tüübid endaga koju kaasa (1 naine 4 meest) ning vahepeal oli ise magama suikunud. Ärkas siis kui mina koju jõudsin. Kõik uued sõbrad olid selleks ajaks jalga lasnud va. 1 kelle nimi on Anton kes magusat und magab voodis.
                                Kadunud on teadmata arv esemeid mille hulgas hetkel nitendo wii ja 5-6 mängu ning pisike karbi sees olev antiikmünt. Eeldan et kõik esemed olid väikeste dimensioonidega kuna plasmateler venna läpakas minu lauarvut+monitorid jms väärtuslik on alles.

                                Anyway kuna pole varem sellises situatsioonis olnud siis küsin natuke abi kuidas olukorraga tegeleda. Ise mõtlesin et peksan Antoni üles ja lasen tal kõikide sõprade nimed kirja panna kes siin viibisid ja sealt edasi kulgeda. Thoughts?

                                E: venda mitte bashida, drunks gonna drunk aga asju tahaks tagasi saada.
                                Last edited by Mr_Kenny; 19.04.14, 12:55.

                                Comment

                                Working...