*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #271
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Korralik kodanik tuleb video keskel

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #272
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Keegi lahti ei tahaks seletada seda video ?...Vene keel häbine 0 mul.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #273
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Inglise keelsed subtiitrid saad panna... Aga mingid aktivistid on kes valesti parkijate ajusid nussivad.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #274
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          Korralik kodanik tuleb video keskel
          Kuld!

          Hakkasin vanu osasid vaatama. Priceless!
          Last edited by hotcocacola; 14.04.14, 23:29.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #275
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Olen neid pikemat aega jälginud, kes vene keelt oskab siis ülinuts. No ei saa autot 10 meetrit liigutada aga kaklema on valmis küll.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #276
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Olen neid pikemat aega jälginud, kes vene keelt oskab siis ülinuts. No ei saa autot 10 meetrit liigutada aga kaklema on valmis küll.
              Enamik videotel inglise keelsed supakad ka olemas.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #277
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                venemaal on see tugevama õiguse ja staatuse ja jõmmluse kultuur nii sühavale juurdunud.. seal ju ometi keegi suvaline inimene ei saa sulle midagi öelda... muidu oled möku ja luuser kui ***** ei saada ja ei tee nii nagu ise tahad..

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #278
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Kiire majanduse modeleerimisega seotud küsimus:


                  Ma saan sellest aru, et tsüklite all mõeldakse seda, et tabelis olevad ringid ei tohi nö "nelinurka" moodustada, aga mida tähendavad "kinnised kontuurid"?

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #279
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Täna ka mingi homegame laks tehakse ?

                    Comment

                    • Looper
                      Grinder
                      • May 2013
                      • 576

                      #280
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                      Täna ka mingi homegame laks tehakse ?
                      Turniir on valmis, mine rega ära

                      Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!

                      Pokerstars Home Games!
                      Club ID: 892346
                      Invitation Code: Pokerclub

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #281
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas Looper Vaata postitust
                        Turniir on valmis, mine rega ära

                        Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!

                        Pokerstars Home Games!
                        Club ID: 892346
                        Invitation Code: Pokerclub

                        Ma täna jälle ei jõua :( Peaks naise saatma ennast esindama :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #282
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Algselt postitas Looper Vaata postitust
                          Turniir on valmis, mine rega ära

                          Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!

                          Pokerstars Home Games!
                          Club ID: 892346
                          Invitation Code: Pokerclub
                          Eraldi homegame nurgakest ei taha teha? Mitte, et mul OT-sse postitamise vastu oleks, aga äkki siis on rohkematele näha.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #283
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Ma saan sellest aru, et tsüklite all mõeldakse seda, et tabelis olevad ringid ei tohi nö "nelinurka" moodustada, aga mida tähendavad "kinnised kontuurid"?
                            see tähendab seda, et kui sa järgmises veerus oled võrreldes eelmisega vertikaalis juba alla tulnud, siis ülejärgmises ei tohi minna enam kõrgemale, vaid jääda tuleb samasse ritta või alumisse.

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #284
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Eraldi homegame nurgakest ei taha teha? Mitte, et mul OT-sse postitamise vastu oleks, aga äkki siis on rohkematele näha.
                              Võib ikka.

                              Comment

                              • Looper
                                Grinder
                                • May 2013
                                • 576

                                #285
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ma täna jälle ei jõua :( Peaks naise saatma ennast esindama :D
                                Tee seda :P

                                Comment

                                Working...