*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Kuld!Algselt postitas Romka Vaata postitust
Hakkasin vanu osasid vaatama. Priceless!Last edited by hotcocacola; 14.04.14, 23:29.
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Enamik videotel inglise keelsed supakad ka olemas.Algselt postitas reggie Vaata postitustOlen neid pikemat aega jälginud, kes vene keelt oskab siis ülinuts. No ei saa autot 10 meetrit liigutada aga kaklema on valmis küll.
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
venemaal on see tugevama õiguse ja staatuse ja jõmmluse kultuur nii sühavale juurdunud.. seal ju ometi keegi suvaline inimene ei saa sulle midagi öelda... muidu oled möku ja luuser kui ***** ei saada ja ei tee nii nagu ise tahad..
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Kiire majanduse modeleerimisega seotud küsimus:

Ma saan sellest aru, et tsüklite all mõeldakse seda, et tabelis olevad ringid ei tohi nö "nelinurka" moodustada, aga mida tähendavad "kinnised kontuurid"?
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Turniir on valmis, mine rega äraAlgselt postitas EestiMats Vaata postitustTäna ka mingi homegame laks tehakse ?
Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!
Pokerstars Home Games!
Club ID: 892346
Invitation Code: Pokerclub
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Algselt postitas Looper Vaata postitustTurniir on valmis, mine rega ära
Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!
Pokerstars Home Games!
Club ID: 892346
Invitation Code: Pokerclub
Ma täna jälle ei jõua :( Peaks naise saatma ennast esindama :D
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Eraldi homegame nurgakest ei taha teha? Mitte, et mul OT-sse postitamise vastu oleks, aga äkki siis on rohkematele näha.Algselt postitas Looper Vaata postitustTurniir on valmis, mine rega ära
Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!
Pokerstars Home Games!
Club ID: 892346
Invitation Code: Pokerclub
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
see tähendab seda, et kui sa järgmises veerus oled võrreldes eelmisega vertikaalis juba alla tulnud, siis ülejärgmises ei tohi minna enam kõrgemale, vaid jääda tuleb samasse ritta või alumisse.Algselt postitas Fabulous Vaata postitustMa saan sellest aru, et tsüklite all mõeldakse seda, et tabelis olevad ringid ei tohi nö "nelinurka" moodustada, aga mida tähendavad "kinnised kontuurid"?
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Võib ikka.Algselt postitas ranka Vaata postitustEraldi homegame nurgakest ei taha teha? Mitte, et mul OT-sse postitamise vastu oleks, aga äkki siis on rohkematele näha.
Comment
-
Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Tee seda :PAlgselt postitas Kakahirmutis Vaata postitustMa täna jälle ei jõua :( Peaks naise saatma ennast esindama :D
Comment
TC
Comment