*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #166
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    NFL-i 3-tunnise ülekande jooksul on reaalset mänguaega keskmiselt 11 minutit, kuidas seda üldse vaadata saab hulluks minemata?
    Red Zone

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #167
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
      The hell, EMTA??

      Hakkan inglismaale minema ja klikkisin bookmarkis olevale G Casino turniiriajakavale, aga minu üllatuseks on isegi see lehekülg blokeeritud.

      See läheb nüüd küll üle piiri, et pean üle piiri minema, et live cashi või turniirikava näha.
      ega nad ei saa ju selekteerida, mis osa lehest on banned, kui on emta listis?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #168
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        Tütarlaste mäng
        See on see vana hea, et olen näinud, kuidas tippjalgpallurid sukeldudes üritavad viga välja meelitada, seega naistemäng.

        Üldiselt, aga teavad need kes ise jalgpalli mänginud/mängivad, on tegemist füüsiliselt ikkagi ääretult raske ja tehniliselt keerulise ning samal ajal väga vaatemängulise spordialaga.

        Comment

        • JohnnyDolce
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2009
          • 454

          #169
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          ega nad ei saa ju selekteerida, mis osa lehest on banned, kui on emta listis?
          Ma olin üldse üllatunud, et väikelinna kasiino blokitud on. Mu kodukasiino pmst.
          Ja siis näiteks Genting Casinos leht on saadav.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #170
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            See on see vana hea, et olen näinud, kuidas tippjalgpallurid sukeldudes üritavad viga välja meelitada, seega naistemäng.

            Üldiselt, aga teavad need kes ise jalgpalli mänginud/mängivad, on tegemist füüsiliselt ikkagi ääretult raske ja tehniliselt keerulise ning samal ajal väga vaatemängulise spordialaga.

            ma ei vaidle vastu, et tegu on keerulise alaga. aga lihtsalt isiklik eelistus on see, et passin laskesuusatamist, tour de france ja muid sarnaseid asju parema meelega. ei sobi mulle need meeskonna mängud, liiga palju karjutakse kõrva.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #171
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Üldiselt, aga teavad need kes ise jalgpalli mänginud/mängivad, on tegemist füüsiliselt ikkagi ääretult raske ja tehniliselt keerulise ning samal ajal väga vaatemängulise spordialaga.
              seda obv, valasin niisama õli tulle. ise tegelenud veidi ekstreemsema spordiga ja enamus sõpruskond sellest valdkonnast - bmx, rula, lumelaud jne. väga palju näinud seda ausat valu kõrvalt pluss ise korduvalt luid murdnud jne, seega see teesklemine lihtsalt häirib kohati. muidu jalka obv fine, pole lihtsalt minu ala

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #172
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Umbes sama hea on vaielda selle üle, kas tähtsam on pepu või tissid. Päeva lõpuks loeb ikka see, mis ennast rohkem erutab.

                Absoluutselt ei saa aru, miks on üldse vaja spordialasid vastandada, sest publikule jaoks on eesmärk sama - pakkuda emotsiooni. Või siis eelneva analoogia põhjal - ajada kõvaks. Mis iganes inimest päeva lõpuks õnnelikuks teeb, eksole.

                Nooremas eas tennisega tegelenud 3h päevas 6x nädalas, isegi mõned EMV medalid ette näidata. Jalgpallis totaalne puujalg ning korvpalli vast 10x max elus mänginud. Samas olen telekast tennisemängu vaadanud elus max 20-25 korda ilma erilisemate emotsioonideta. Kolmapäevane ManU - Bayern aga tekitas aga 1 minuti jooksul sellised emotsioonid, et saaks tõesti öelda, et jalgpall on parem kui seks.

                pastilaale ka nt. ei meeldi Grete Klein ja uus kodumiane hittsari "padjaklubi". WeThePeoplele ka mitte. Mõlemale meeldib aga jalgpall. Go figure.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #173
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  Umbes sama hea on vaielda selle üle, kas tähtsam on pepu või tissid. Päeva lõpuks loeb ikka see, mis ennast rohkem erutab.
                  Eks ta nii ole.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by qbj0hn; 10.04.14, 23:18. Põhjus: NSFW

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #174
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    btw,kui mul "üks sõber" endale EMTA-s bani on pannud, kas siis seda kuidagi maha ka saab väää
                    Last edited by karupoeg; 11.04.14, 00:05.

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #175
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      kui sa mõtled seda riigiportaalis pandud bani siis ei saa.

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #176
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Jalgpalli ei vaata/ei mängi, klaasipuhastusvedelikku valatakse õli pähe mootorisse, peaks mainima et tugevad ja asjalikud Eesti mehed siin.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #177
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          mis seal imelikku on? pokkerifoorumi kasutajad ongi eeldatavasti vähe teistsuguste oskuste ja huvidega kui tavainimesed.

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #178
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Ilmselgelt, ei üritanud kedagi solvata, lihtsalt huvitav kooslus.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #179
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              mis seal imelikku on? pokkerifoorumi kasutajad ongi eeldatavasti vähe teistsuguste oskuste ja huvidega kui tavainimesed.
                              Jep, õige mees käib klassipesuvedelikku ka esinduses lisamas.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #180
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                ülihea loos, finaalis võiks olla Bayern - Athletico ja tiitel Madriidi. Tõenäoliselt oleks klubi rahalised probleemid kohe lahendatud ka.

                                Comment

                                Working...