*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #91
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Kui teil oleks homme palgapäev, siis mis summa peale te töökoha päevapealt persse saadaksite?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #92
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Kui teil oleks homme palgapäev, siis mis summa peale te töökoha päevapealt persse saadaksite?
      Miks ma töökoha üldse perse peaks saatma kui homme palgapäev v mis rolli see üldse mängib?

      panid küsimusega pange v.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #93
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Googelda funktsionaalne lugemisoskus, ajukääbik.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #94
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          5 euro.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #95
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Googelda funktsionaalne lugemisoskus, ajukääbik.
            Esitad siukseid absurdseid küsimusi siis, lahemees123 tra.

            ( pole lolle küsimusi, on lollid vastused - siin seda vanasõna kasutada ei saa )
            Last edited by VisaHing; 08.04.14, 18:38.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #96
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Kui teil oleks homme palgapäev, siis mis summa peale te töökoha päevapealt persse saadaksite?
              Summa peaks olema piisavalt suur, et oma eluaja jooksul enam kunagi palgatööd tegema ei peaks. Mõnele piisab 10k-st, teisele 100k-st, aga kolmandale ei piisa ühest miljonistki. Ise oleks vist kuskil 100k kandis.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #97
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Ma ei töötakski kohas mille ma päevapealt tahaks perse saata.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #98
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Kui te töötaksite mingi koha peal, kus teile makstakse teile sobivat palka, kõik on rahul, teete korraliku tööd, saate korraliku raha. Nüüd saabub palgapäev ja teile makstakse hoopis N summa raha. Ühesõnaga tunduvalt väiksem kui tavaliselt. Milline oleks see (väike) summa, millega te veel tööle edasi jääksite ja ei võtaks seda isikliku solvanguna, mõnitamisena. Millise summa puhul (naeruväärne palk teie jaoks teie oskusi ja panust arvestades) te päevapealt firma persse saadaksite?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #99
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Palganumber on reeglina töölepingus kirjas ja päevapealt lahkumise korral tuleb tööandjale hüvitis maksta. Mustalt töötades paneks ka 95% tõsiselt mõtlema, et paljuga järgmine kord leppima peab.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #100
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Summa peaks olema piisavalt suur, et oma eluaja jooksul enam kunagi palgatööd tegema ei peaks. Mõnele piisab 10k-st, teisele 100k-st, aga kolmandale ei piisa ühest miljonistki. Ise oleks vist kuskil 100k kandis.
                      Kle ta ei mõelnud seda üldse.

                      Googelda funktsionaalne lugemisoskus, ajukääbik.

                      Comment

                      • Looper
                        Grinder
                        • May 2013
                        • 576

                        #101
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #102
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Kui teil oleks homme palgapäev, siis mis summa peale te töökoha päevapealt persse saadaksite?
                          oleneb....
                          kuiteed tööd mis on jubedalt vastueelne, et

                          Comment

                          • Looper
                            Grinder
                            • May 2013
                            • 576

                            #103
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            oleneb....
                            kuiteed tööd mis on jubedalt vastueelne, et
                            Googelda "Lauseehitus ja õigekiri"
                            Last edited by Looper; 08.04.14, 20:00. Põhjus: lol

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #104
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Kui palk on selline, et pean kuu lõpus reserve kasutama või koguni võlga küsima kelleltki.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #105
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Summa peaks olema piisavalt suur, et oma eluaja jooksul enam kunagi palgatööd tegema ei peaks. Mõnele piisab 10k-st, teisele 100k-st, aga kolmandale ei piisa ühest miljonistki. Ise oleks vist kuskil 100k kandis.
                                Kuidas sa 100K 'ga eluaja jooksul enam palgatööd tegema ei pea?

                                Comment

                                Working...