*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Looper
    Grinder
    • May 2013
    • 576

    #46
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Korraldan täna fishidest sõpradele starsis homegames keskkonnas 3$ turna, kell 21:00 .

    Kellel huvi võib liituda.

    Club ID: 892346
    Invitation Code: Pokerclub

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #47
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Juku, ema ja vanaema on kodus. Järsku jookseb Juku elutoast kööki emajuurde ja hüüab:
      "Ema, ema, vanaema magab krevetid laiali."
      Ema läheb siis elutuppa asja uurima,et mis kuradi krevetid. Avastab sealt siis tugitoolis magama vanaema, häbememokad pükstevahelt välja piilumas. Mõtleb siis Jukule asja ilusti seletada:
      "Tead Juku, need on naisuguorganid- häbememokad"
      Sellepeale ütleb Juku:
      "A mul pohui kuidas neid kutsutakse, maitsevad nagu KREVETID!"

      Comment

      • Looper
        Grinder
        • May 2013
        • 576

        #48
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas Looper Vaata postitust
        Korraldan täna fishidest sõpradele starsis homegames keskkonnas 3$ turna, kell 21:00 .

        Kellel huvi võib liituda.

        Club ID: 892346
        Invitation Code: Pokerclub
        10 nägu kirjas, kes veel soovib tulla siis andke tuld!

        Comment

        • Looper
          Grinder
          • May 2013
          • 576

          #49
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Oli tore :) 1st place

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #50
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas VisaHing
            Arvestades milliste piltide pärast mina olen siin pähe saanud, siis võtaks heameelega maha. Mis siis, et spoiler ja NSFW.
            Kõvad mehed ei saa banni.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #51
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Kõvad mehed ei saa banni.
              in b4 lifetime bann

              // keegi juba võttis maha. no näed.

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Like I said, ainult luuserid saavad bänni.
              Kelle kotte sügasid, et nii hästi läks?
              Last edited by VisaHing; 06.04.14, 20:37.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #52
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                in b4 lifetime bann

                // keegi juba võttis maha. no näed.
                Like I said, ainult luuserid saavad bänni.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #53
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Algselt postitas Looper Vaata postitust
                  Oli tore :) 1st place

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Las ma arvan.

                  Lilla on fish (kaotav mängija)?

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #54
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    John panid esimese käega nuppe?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #55
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas Romka Vaata postitust
                      John panid esimese käega nuppe?
                      AJ vs KK stackis ära pf. Confirmed donk ikka.

                      Comment

                      • Looper
                        Grinder
                        • May 2013
                        • 576

                        #56
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Las ma arvan.

                        Lilla on fish (kaotav mängija)?
                        Lillad on sõbrad aga jah täpselt sellisele kirjeldusele nad ka kahjuks vastavad.

                        Edit : Ühesõnaga hobi hobimängijad, kes vahest nv natuke gämblivad
                        Last edited by Looper; 06.04.14, 22:05. Põhjus: lilla

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Looper hustles lihtsalt, ütles, et fishid, aga näe kurat KK vastas.

                          Comment

                          • Looper
                            Grinder
                            • May 2013
                            • 576

                            #58
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Looper hustles lihtsalt, ütles, et fishid, aga näe kurat KK vastas.
                            lol :D

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #59
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Looper hustles lihtsalt, ütles, et fishid, aga näe kurat KK vastas.
                              haha

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #60
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                see ei ole normaalne. ok, ehhki siis ongi ebanormaalne. ma olen lapsest saati aimanud, et ma olen kergelt psihh. ja kõik mu lähedased inimesed on ka seda aimanud, aga nad pole öelnud. ma vähemalt arvan, et nad kõik aimavad, kuigi keegi pole öelnud otse. viimase 2 päevaga sain ikka otsese kinnituse, et ma olengi psühhopaat. täitsa tõsiselt, uskuge mind, te ei tahagi teada.

                                üles pooma veel ei hakka, aga elupiinlik on küll.

                                Comment

                                Working...