*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Trapface
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 197

    #16
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    liiga fake. nagu porr TV1000st- palju tõukamist aga sisse ei anta.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #17
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      kes ikka tahab kaamera ees hulluks minna...

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #18
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        fake? pigem mitte: https://www.youtube.com/user/StopXAM/videos

        Comment

        • Trapface
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 197

          #19
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Kõhutunde pealt ütlen, et need on kaks erinevat asja. Neid StopXam videosid olen varem vaadanud ja seal läheb mõni olukord ikka suht jõhkraks ja nende õigsuses ma ei kahtle.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #20
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas Trapface Vaata postitust
            Kõhutunde pealt ütlen, et need on kaks erinevat asja. Neid StopXam videosid olen varem vaadanud ja seal läheb mõni olukord ikka suht jõhkraks ja nende õigsuses ma ei kahtle.
            See FaceBookis olev video on ka StopXami oma muidu :P. Kohe alguses näitab StopXam. Samad kleepsud isegi kasutuses.

            Aga muidu täitsa normal ettevõtmine. Päris korralikult peab mune ka ikka olema. Nagu videotest näha, siis 0fucks paljudel ja sõidetakse lihtsalt üle neist.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #21
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              kohati tundub, et venemaal on autodel kurikas standardvarustuses

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #22
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                meelega ajad venemaa moldovoga segi?

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #23
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  jaa

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #24
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Kui kellelgi juhtub Tablescan Turbo üleliigset koodi olema või on soovi eelnimetatud programmi kahasse muretseda, siis PM palun.

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #25
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      I can't remember anybody ever calling time on anybody. If somebody is tanking, the other players will watch TV, play on their phones, walk off and chat, etc. Slow rolling is also not frowned upon either and is sometimes the cause of great amusement. One of the funniest I remember was when one player was all in, and the other tanks for ages, then gets up and goes to the toilet and is gone a good five minutes and then comes back to call with the stone cold nuts. This was all taken in good humor.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #26
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        And this all happened in Douchebag Land, where people only had internet friends and virtual girlfriends.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #27
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          And this all happened in Douchebag Land, where people only had internet friends and virtual girlfriends.
                          '' If it is on the Internet it must be true '' Abraham Lincoln

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #28
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            "Hong Kong" Tom Hall has been the go-to source for information on the Macau "Big Game," and now he's opened up to PokerNews with some details.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #29
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              sunday storm ka 1mil gtd see nädal, eks sealt tuleb jälle :D
                              panin juba dibsi peale , ja kas mitte järgmine NV ei olnud?

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #30
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                see nv igatahes mitte:d

                                Comment

                                Working...