Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Tänud sulle kasutaja andres.Algselt postitas -andres- Vaata postitustUusi kasutajaid ei trollita.
Ehk siis kulile, visahing pani miski suvalise video, mis tema silmis hea nalja alla kvalifitseerus. Oota ja küll keegi adekvaatse vastuse annab.
Kasutaja on uus, kuid foorumit olen jälginud juba pikemat aega ja olen kursis, et visa on tont ning prolly 7-meseid ei biidi.
Ootan siiani asjalikke vastaseid.
Ei ole kaotav mängija, kuid soov oleks edasi liikuda.
Comment
-
Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
oldskuul piits j0Algselt postitas Codecci Vaata postitustMiks keygenidel alati mingi imelik tümps taga on?
Comment
-
Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Kui tasulised ka sobivad siis ise sai kunagi Tournamentpokeredge.com videoid vaadata, kuu tasu polnud kõrge ja suur valik häid videoid imo.Algselt postitas kuli Vaata postitustTervist, kas oskate öelda kust saaks palju ning häid õppevideosid hold em mtt jaoks.
Comment
-
Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
A+ vastus. :DAlgselt postitas kuli Vaata postitustTänud sulle kasutaja andres.
Kasutaja on uus, kuid foorumit olen jälginud juba pikemat aega ja olen kursis, et visa on tont ning prolly 7-meseid ei biidi.
Ootan siiani asjalikke vastaseid.
Ei ole kaotav mängija, kuid soov oleks edasi liikuda.
Viimasel ajal soovitatakse rohkem Rutitonce.com-i. Ka odavam variant pidi täitsa hea olema.
Comment
-
Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Kõigepealt tulevad mängu keygenid ja siis ei jõua enam turvameestele magamise eest maksta jne.Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Comment
-
Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
seal imo rohkem cashi teemaAlgselt postitas rasmer Vaata postitustA+ vastus. :D
Viimasel ajal soovitatakse rohkem Rutitonce.com-i. Ka odavam variant pidi täitsa hea olema.
Comment
-
Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Lõpuks :)Algselt postitas kuli Vaata postitustTänud sulle kasutaja andres.
Kasutaja on uus, kuid foorumit olen jälginud juba pikemat aega ja olen kursis, et visa on tont ning prolly 7-meseid ei biidi.
Ootan siiani asjalikke vastaseid.
Ei ole kaotav mängija, kuid soov oleks edasi liikuda.
Comment
-
Last edited by EestiAA; 01.04.14, 01:59.
Comment
Comment