Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #211
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    hääletan junkeni foorumist välja

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #212
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      hääletan junkeni foorumist välja
      sina pole siin mingi hääletaja.. aga kes postitusest BSi ja tõsiselt mõeldud juttu välja ei oska lugeda, kuidas te üldse pokkeris vastaseid riidite siis?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #213
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        aga visahingele, sa räägid nagu need kes 50nega sõitsid olid mingid jobud, "pidid riskantsele möödasõidule minema" kas sa arvad et pigem oleks parem see olnud, kui see kodanik, kes enda võimeid nii heaks ei hindanud, oleks sõitnud seal mingi 90nega ja potentsiaalselt kellelegi samamoodi sisse sõitnud ?
        Erm noo kui ise tuled 70-90-nega ja järsku avastad, et mingi vennike tolkneb ees 50km/h, siis proovi sa siukeste teeoludega kiirelt hoogu alla saada. Peale selle veel peavad teised hakkama tegema möödasõitu riburada sellest tegelasest.

        Kui ma ütlen, et paljud sõitsid 50km/h siis ma ei liialda. Neid ikka oli teepeal omajagu. Üks vana 3mesega oss hoidis vist küll 10 käega roolist kinni, kuna tolle bemm ei tahtnud üldse nagu teepeal püsida. Tagaots muudkui käis :D.

        Comment

        • Junken
          Lendur Sass
          • Sep 2011
          • 1039

          #214
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Erm noo kui ise tuled 70-90-nega ja järsku avastad, et mingi vennike tolkneb ees 50km/h, siis proovi sa siukeste teeoludega kiirelt hoogu alla saada. Peale selle veel peavad teised hakkama tegema möödasõitu riburada sellest tegelasest.

          Kui ma ütlen, et paljud sõitsid 50km/h siis ma ei liialda. Neid ikka oli teepeal omajagu. Üks vana 3mesega oss hoidis vist küll 10 käega roolist kinni, kuna tolle bemm ei tahtnud üldse nagu teepeal püsida. Tagaots muudkui käis :D.
          ja sa räägid et tee olud olid ülisitad ja ise tulkka 70-90ga... ja kui mingil vennal bemmi tagaots käib igale poole ja sõidab sp 50nsiis ta on ohtlik sulle....ilmselgelt mina eile 100ga ei sõitnud nagu ma mainisin, aga mõelge enne kui kui kiirust valite, valige selline kiirus et ta rabelema ei pea... eesmärk on ikka õhtuks koju jõuda, mitte haigla

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #215
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            igal juhul eelistan varianti, et keegi sõidab minu ees 50km/h kui varianti kus ta sõidab üle oma võimete 90km/h ja järgmises kurvis kaotab juhitavuse ja tuleb mulle laupkokkupõrkesse..

            Comment

            • Ambur99
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2014
              • 323

              #216
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              Algselt postitas Junken Vaata postitust
              mõelge enne kui kui kiirust valite, valige selline kiirus et ta rabelema ei pea... eesmärk on ikka õhtuks koju jõuda, mitte haigla
              +1

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #217
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                sina pole siin mingi hääletaja.. aga kes postitusest BSi ja tõsiselt mõeldud juttu välja ei oska lugeda, kuidas te üldse pokkeris vastaseid riidite siis?
                loodan jah et ma pole hääletaja seal kus sa sõidad. teen asja päris lihtsaks sulle, 95% oli sellest postitusest psühhopaadi jutt.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #218
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Räme narkar oled ikka siis. Mis minu jaoks oleks unelm, ei pane sind köhimagi.


                  Üldiselt on mul ikka räige huvi kanepi vastu, et kas ja kuidas ta mulle üldse mõjuks. Joomine on täiega ära tüüdanud. Gümnaasiumi ajal ligi 20 aastat tagasi sai teoreetiliselt proovitud. Igatahes teised irvitasid, olid lõbusad jne. aga minul polnud mingit emotsiooni. Omamoodi ulme tänapäeval, et kõik need aastad peale seda pole keegi mingigi narko ostmise varianti isegi pakkunud, kuigi passiivne huvi on alati olnud.
                  Seda sai öeldud ju selle tualetist alla laskmise mõttes... mitte tarbimise koha pealt, kuigi võis kaksipidi mõistmist olla :)

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #219
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    loodan jah et ma pole hääletaja seal kus sa sõidad. teen asja päris lihtsaks sulle, 95% oli sellest postitusest psühhopaadi jutt.
                    õpid psühholoogiat vms? whatevar.. see RX-8 karmavõlg oleks olnud lihtsalt materjaalne, oleks oma uhke auto ära mõlkinud natuke muuda midagi, pole vaja hoorata tee peal siis... mingu kuskile platsile..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      Kuule Junken. Korra sa täpselt sama eest lifetime bänni said, siis miks kaks korda sama reha otsa astud? Võta paar nooti tasasemaks.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #221
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        aastaid tagasi oli peast soe juba tüüp ju. mis sa mõtlesid, et keegi pani talle kulbiga aru juurde v?

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #222
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          :)

                          Comment

                          • supernova66666
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 732

                            #223
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kuule Junken. Korra sa täpselt sama eest lifetime bänni said, siis miks kaks korda sama reha otsa astud? Võta paar nooti tasasemaks.
                            kuidas saab lifetime ban olla hetkel aktiivne:D

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #224
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                              kuidas saab lifetime ban olla hetkel aktiivne:D
                              Vooodo määgic

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #225
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                                kuidas saab lifetime ban olla hetkel aktiivne:D
                                esimene life sai läbi , uue elu saad 100 mündi eest või kui spetsiaalse seene leiad

                                Comment

                                Working...