Tervist,oleksin tänulik kui vastaksite mõnele küsimusele, pokkerit olen mänginud(clickin buttons actually) üle aasta ja eelmine nädal sai üks mikroturka võidetud (440 eur) COOL STORY BRO, kuid mitte sellest IMELISEST tulemusest ei tulnud ma siia rääkima, vaid nüüd tekkis ka huvi mängu vastu rohkem, vanahea parem hilja kui..., alustan siis Pokerstarsis FR NL2st, ning otustasin Teilt natuke abi paluda :
1. Millist neist soovitate alustajale: HEM2, PTR3 või PTR4? (Vb pole selle üle vaja üldse pead murda ja lihtsalt üks neist soetada, eks ma muidu ei küsiks kui ei teaks, et ühega neist kergem/parem alustajal )
2. Millised statsid alguses peaksid/võiksid lauas kuvatud olla, pole vist alguses mõtet üle pingutada liiga paljudega?
3. Leidsin siit foorumist sellise postituse http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ring-rahalauas alustajale tundub see priceless, kui kellegil on pakkuda mõnda väärt artiklit/videolinki alustajale oleksin tänulik kui seda jagaksite mulle :) kuna mängu õppimise isu on ja tahe areneda on suur, siis otsin neid ka ise siit sealt, kuid tundub, et paljud neist võivad olla "aegunud" või mitte kõige paremate mängijate poolt valmistatud, seega ei näe vajadust üleliigse infoga ennast eksiteele viia ja üle mõtlema juba NL2-s hakata.
4. Kõige kahtlasem küsimus ( mitte et eelnevad geeniuse poolt oleksid püstitatud, kuid pigem küsida loll küsimus targematelt ja adekvaatne vastus saada, kui ise lollina edasi tegutseda :) ) kas NL2/NL5-s peaks/võiks üldse tableselectida ( mõned vihjed selle tegevuse kohta oleksid kah oodatud :D ) või peaks seda tegema siiski ainult kõrgematel limiitidel?
5.Kui kellegil on mulle mõned head nõuanded/vihjed jms anda, võite julgelt seda öelda, oleksin tänulik.
1. Millist neist soovitate alustajale: HEM2, PTR3 või PTR4? (Vb pole selle üle vaja üldse pead murda ja lihtsalt üks neist soetada, eks ma muidu ei küsiks kui ei teaks, et ühega neist kergem/parem alustajal )
2. Millised statsid alguses peaksid/võiksid lauas kuvatud olla, pole vist alguses mõtet üle pingutada liiga paljudega?
3. Leidsin siit foorumist sellise postituse http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ring-rahalauas alustajale tundub see priceless, kui kellegil on pakkuda mõnda väärt artiklit/videolinki alustajale oleksin tänulik kui seda jagaksite mulle :) kuna mängu õppimise isu on ja tahe areneda on suur, siis otsin neid ka ise siit sealt, kuid tundub, et paljud neist võivad olla "aegunud" või mitte kõige paremate mängijate poolt valmistatud, seega ei näe vajadust üleliigse infoga ennast eksiteele viia ja üle mõtlema juba NL2-s hakata.
4. Kõige kahtlasem küsimus ( mitte et eelnevad geeniuse poolt oleksid püstitatud, kuid pigem küsida loll küsimus targematelt ja adekvaatne vastus saada, kui ise lollina edasi tegutseda :) ) kas NL2/NL5-s peaks/võiks üldse tableselectida ( mõned vihjed selle tegevuse kohta oleksid kah oodatud :D ) või peaks seda tegema siiski ainult kõrgematel limiitidel?
5.Kui kellegil on mulle mõned head nõuanded/vihjed jms anda, võite julgelt seda öelda, oleksin tänulik.
Comment