Mõned küsimused.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tom1990
    Räme Fish
    • Feb 2014
    • 4

    #1

    Mõned küsimused.

    Tervist,oleksin tänulik kui vastaksite mõnele küsimusele, pokkerit olen mänginud(clickin buttons actually) üle aasta ja eelmine nädal sai üks mikroturka võidetud (440 eur) COOL STORY BRO, kuid mitte sellest IMELISEST tulemusest ei tulnud ma siia rääkima, vaid nüüd tekkis ka huvi mängu vastu rohkem, vanahea parem hilja kui..., alustan siis Pokerstarsis FR NL2st, ning otustasin Teilt natuke abi paluda :
    1. Millist neist soovitate alustajale: HEM2, PTR3 või PTR4? (Vb pole selle üle vaja üldse pead murda ja lihtsalt üks neist soetada, eks ma muidu ei küsiks kui ei teaks, et ühega neist kergem/parem alustajal )
    2. Millised statsid alguses peaksid/võiksid lauas kuvatud olla, pole vist alguses mõtet üle pingutada liiga paljudega?
    3. Leidsin siit foorumist sellise postituse http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ring-rahalauas alustajale tundub see priceless, kui kellegil on pakkuda mõnda väärt artiklit/videolinki alustajale oleksin tänulik kui seda jagaksite mulle :) kuna mängu õppimise isu on ja tahe areneda on suur, siis otsin neid ka ise siit sealt, kuid tundub, et paljud neist võivad olla "aegunud" või mitte kõige paremate mängijate poolt valmistatud, seega ei näe vajadust üleliigse infoga ennast eksiteele viia ja üle mõtlema juba NL2-s hakata.
    4. Kõige kahtlasem küsimus ( mitte et eelnevad geeniuse poolt oleksid püstitatud, kuid pigem küsida loll küsimus targematelt ja adekvaatne vastus saada, kui ise lollina edasi tegutseda :) ) kas NL2/NL5-s peaks/võiks üldse tableselectida ( mõned vihjed selle tegevuse kohta oleksid kah oodatud :D ) või peaks seda tegema siiski ainult kõrgematel limiitidel?
    5.Kui kellegil on mulle mõned head nõuanded/vihjed jms anda, võite julgelt seda öelda, oleksin tänulik.
    Last edited by Tom1990; 27.02.14, 17:41.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Mõned küsimused.

    Ranka tabel ei aegu kunagi. Aga kahjuks on kraanid kinni ja keegi enam sulle siin väga nõu ei anna.

    Proovi PLO-ga pihta hakata seal ringleb rohkem uusi ja muidu kehvemaid hobimängijaid.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Mõned küsimused.

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Ranka tabel ei aegu kunagi. Aga kahjuks on kraanid kinni ja keegi enam sulle siin väga nõu ei anna.

      Proovi PLO-ga pihta hakata seal ringleb rohkem uusi ja muidu kehvemaid hobimängijaid.
      timz leveldab selle kohapealt.

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #4
        Re: Mõned küsimused.

        Ei ütleks ,et leveldab. Ainult varience on kordi suurem kui Nl is.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #5
          Re: Mõned küsimused.

          1.Kui kuskilt saad, siis HEM1 kõige mugavam ja imo ka algajale lihtsam. Küsi sõpradelt, äkki jagavad keyd vms. Kui ei saa siis ilmselt üks PT-dest, HM2 on ilge käkk (minu arvamus).
          2. VPIP, PFR, 3Bet, fold to 3bet, Steal, fold to Steal. Vb mingi aggressioni ja cbeti asjad ka. edasi ise vaata, mis olukordi palju tekib ja mis statte popuppidest rohkem vaatad/tahaksid vaadata, selle järgi pane juurde/võta maha.
          3. Ranka tabel töötab küll vast, algul lase kasvõi puhtalt selle järgi ja küll sul vaikselt miski oma stiil välja kujuneb. Algajale videosid ei oskagi soovitada, endal ka ports arvutis mingeid, aga olen väga laisk videode vaataja:) Kui inglist jagad, siis siit saab ka kulda: http://forumserver.twoplustwo.com/78...ntents-397190/
          4. NL5 juba vast peaks, kuna seal miskeid regulare ikka tekib, NL2 julgen pakkuda et suva suht. Märgista ära kõik, keda pead regulariks või enamvähem pädevaks mängijaks ja istu lauda kus on märgistamata mängija(id). See ongi tableselect:) NL5 ja edasi on mõtet fishe ka märgistada, 99% NL2 omadest sa tulevikus nagunii enam ei näe.
          5.On ikka aga ei viitsi rohkem, teinekord ehk. :) GL!

          Comment

          • Tom1990
            Räme Fish
            • Feb 2014
            • 4

            #6
            Re: Mõned küsimused.

            Tyvm, GL!

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #7
              Re: Mõned küsimused.

              Tiri PT3. 60 päeva triali lõppedes kustutad registry keyd ära ja algab uuesti trial. Pole mõtet osta tarkvara, kui ei tea kas üldse jäädki pikemaks ajaks mängima, algajale tunduvalt parem variant. Kindlasti tableselecti, tee ise uusi laudu, mängi fishidega HU-d ja murrad NL2st välja. Cypheri postitatud link on suht nuts mikrovendadele, lugemist jätkub sul kauemaks. Omaltpoolt lisaks videod, millest sain abi: http://www.thepokerbank.com/videos/

              GL!

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #8
                Re: Mõned küsimused.

                Kiidan OPd asjalike küsimuste eest. Tavaliselt uued kasutajad on 1) modede troll-kasutajad 2) braindead gamblerid. This one looks normal.

                Omaltpool lisan, et ära multitablemise peale madalates limiitides mõtle. St max 4 lauda ja õpi mängu, mitte ära ürita volüümiga rohkem sente võita.

                Edu!

                Comment

                • Tom1990
                  Räme Fish
                  • Feb 2014
                  • 4

                  #9
                  Re: Mõned küsimused.

                  Tänud soovituste eest! Oligi plaan 3-6 lauda esialgu võtta, et PTR-ga ja üldse cashgamega harjuda ja kui piisava sample peale asja ei saa, ei hakka ka vägisi pressima ja deposiite tegema- ehk lolli mängima :) , siis tuleb uus väljakutse otsida, praegu on võimalus/motivatsioon ning aega enda mängu arendamisele ja õppimisele kulutada. GL!

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: Mõned küsimused.

                    Algselt postitas Tom1990 Vaata postitust
                    Tänud soovituste eest! Oligi plaan 3-6 lauda esialgu võtta, et PTR-ga ja üldse cashgamega harjuda ja kui piisava sample peale asja ei saa, ei hakka ka vägisi pressima ja deposiite tegema- ehk lolli mängima :) , siis tuleb uus väljakutse otsida, praegu on võimalus/motivatsioon ning aega enda mängu arendamisele ja õppimisele kulutada. GL!
                    Mida PTR all mõtled muidu? http://www.pokertableratings.com/ ? Minuteada see Starsi ei tracki enam ammu aga võin eksida.

                    Good Luck laudades.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Mõned küsimused.

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Mida PTR all mõtled muidu? http://www.pokertableratings.com/ ? Minuteada see Starsi ei tracki enam ammu aga võin eksida.

                      Good Luck laudades.
                      PokerTrackerit (PT) mõtleb, mitte PTR (PokerTableRatings). Levinud viga/typo.

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #12
                        Re: Mõned küsimused.

                        Võibolla loll küsimus, aga kas NL2 on üldse võimalik ALGAJAL biitida, võttes arvesse reikki? (ise pole nii madalal mänginud)

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #13
                          Re: Mõned küsimused.

                          Lihtne- kui algaja sitasti mängib siis ta ei biidi ei vastaseid ega rake'i. Kui algaja oskab mängida siis võidab ta vastaseid ja biidib rake'i ka.

                          ON

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #14
                            Re: Mõned küsimused.

                            Algselt postitas tdx Vaata postitust
                            Võibolla loll küsimus, aga kas NL2 on üldse võimalik ALGAJAL biitida, võttes arvesse reikki? (ise pole nii madalal mänginud)
                            Jah.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • EvilPokerBot
                              FPP Pro
                              • Aug 2012
                              • 240

                              #15
                              Re: Mõned küsimused.


                              Väga hea raamat algajatele, siin on põhimõtteliselt kõik info olemas, et crushida Full ringi kuni nl25'ni.

                              Comment

                              Working...