Ski Jump Mania

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1

    Ski Jump Mania

    Ok
    Tundub, et jälle nakatusin uue mänguga ja niisama lahti ei saa sellest. Mitmeid Pokkeripro nimesid kohanud seega vast saab siin asja arutada. http://s1.skijumpmania.com/r38780 Antud lingi kaudu saate liituda keda huvitab ja mina mingeid asju refferali korras. Kui ei soovi siis ei ole ka hullu.
    Kes kuskil siis asub? Ise hetkel level 18.
  • Toomasl
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 258

    #2
    Re: Ski Jump Mania

    Offtopicust käis läbi juba asi. Ise ka üsna hooked, palju aega ei võta mäng, aga täitsa fun.
    http://s1.skijumpmania.com/r38830 enda link. Lvl 23

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #3
      Re: Ski Jump Mania

      ma amatöör rsk, lvl 14 alles

      andke mõni tip kuidas kiiremini edasi liikuda, mida tasub teha, mida mitte jne

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #4
        Re: Ski Jump Mania

        no ja bragimise mõttes võiks ju mägede rekordid ka siia visata

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #5
          Re: Ski Jump Mania

          Hakuba-131,5m
          Lahti-101 m
          Courch HS132-104,5m
          Liberec-104,5 m
          CourchH96-82m

          Ega muud pole kui hüpata vaja ja taske teha.
          Last edited by Oliverk; 27.02.14, 12:20.

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #6
            Re: Ski Jump Mania

            krt ei saa Hakuba (114m) ja Liberec (96m) üldse hakkama ikka, Lahti (101.5m) on ainuke mis toidab stabiilselt, rohkem mägesid polegi hetkel lahti veel

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #7
              Re: Ski Jump Mania

              millest see sõltub kui kiiresti hüpped taastuvad? energy tasemest?

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #8
                Re: Ski Jump Mania

                Minge välja, vaadake naisi parem, friigid

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Ski Jump Mania

                  Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                  Minge välja, vaadake naisi parem, friigid
                  Käisin väljas. Nii omavahel öeldes, siis suht pask graafika oli ://.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #10
                    Re: Ski Jump Mania

                    hakkasin ka kannima, suht fun :)
                    rekordid on kehvad(veel!).
                    Hakuba 108,5m(lul)
                    Lahti(98m)
                    Liberec(87m)



                    Edit: Lahtis tuli uus rekord, 99.5 :) aa level 12 olen ka.
                    Last edited by bi0hazard; 27.02.14, 19:00.

                    Comment

                    • MartinGarcia
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 517

                      #11
                      Re: Ski Jump Mania

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Käisin väljas. Nii omavahel öeldes, siis suht pask graafika oli ://.
                      Said pagassist välja õhku hingama ?

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #12
                        Re: Ski Jump Mania

                        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                        Said pagassist välja õhku hingama ?
                        äkki vale videokiirendi?

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #13
                          Re: Ski Jump Mania

                          lvl 16
                          Lahti HS95 101.5 m
                          Liberec HS100 103.5 m
                          Hakuba HS131 123.5 m
                          Courchevel HS96 79.5 m

                          neile, kes hädas on väike vihje: tuul on väga tähtis; mida suurem vastutuul seda pikem hüpe.
                          Last edited by atsetoon; 27.02.14, 22:04.

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #14
                            Re: Ski Jump Mania

                            Lahti 102 m

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #15
                              Re: Ski Jump Mania


                              Niih, amatööride seas siis kõrgemale ei saa.

                              Comment

                              Working...