Ok
Tundub, et jälle nakatusin uue mänguga ja niisama lahti ei saa sellest. Mitmeid Pokkeripro nimesid kohanud seega vast saab siin asja arutada. http://s1.skijumpmania.com/r38780 Antud lingi kaudu saate liituda keda huvitab ja mina mingeid asju refferali korras. Kui ei soovi siis ei ole ka hullu.
Kes kuskil siis asub? Ise hetkel level 18.
Tundub, et jälle nakatusin uue mänguga ja niisama lahti ei saa sellest. Mitmeid Pokkeripro nimesid kohanud seega vast saab siin asja arutada. http://s1.skijumpmania.com/r38780 Antud lingi kaudu saate liituda keda huvitab ja mina mingeid asju refferali korras. Kui ei soovi siis ei ole ka hullu.
Kes kuskil siis asub? Ise hetkel level 18.
Comment