Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rentz
    FPP Pro
    • May 2013
    • 203

    #346
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    oled ainus naiivitar siin.
    Mida sa tarbid ausalt ka nagu . Mida juttu ikka

    Comment

    • Rentz
      FPP Pro
      • May 2013
      • 203

      #347
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      PM et siis kõik kes top 10 on dopingut pannud jah :D krt siis Northug saab veel medali nii :D

      Comment

      • SuusaKunn
        Jube Noob
        • Jun 2011
        • 142

        #348
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
        liha ja kartul ka lubatud doping siis?
        mu teada on doping või siis mitte, kui lubatud kraam, siis pole doping

        ei väida, et tippsport lisaainete vaba on, seda ei saagi eeldada meeletute treeningmahtude juures, kuid panna ühte patta mingid toidulisandid ja anaboolsed steroidid on ka nagu natuke kohatu
        Ega keelatud ainete nimekirjas ainult steroidid ei ole, paljud ained on lubatud teatud tasemeni organismis, see räme piiripeal mängimine, mõttetu on kedagi süüdistada positiivse proovi andmisel steroidide kasutamises...

        Doping on kõige ebatäpsem termin väljendamaks neid keelatud ainete listis olevaid aineid.

        Mõned toidulisandid mida sa letipealt osta saad, sisaldavad keelatud ainete listis olevaid aineid...
        Last edited by SuusaKunn; 23.02.14, 22:45.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #349
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Yeah, dopingu ingliskeelne vaste peaks olema pigem PED ehk Performance Enhancing Drugs: http://en.wikipedia.org/wiki/Perform...nhancing_drugs

          Muidugi ma ei mõelnud, et kõik süstivad 24/7 steroide, aga kui sa oled nii kompetitiivne inimene, et oled suutnud Olümpiale jõuda, on olemas mingid ravimid mis sinu sooritust kõvasti parandavad (sealjuures paljudel neist pole ka mingeid erilisi negatiivseid kõrvalnähte) ja vahelejäämistõenäosus on suhteliselt olematu, siis mis põhjus peaks ühel tipp-atleedil olema mitte kasutada ühtegi PED-i, teades, et su konkurendid kasutavad ja saavutavad sellega eelise su ees? Selleks peab olema teistest ilgelt üle ja täielik pohhuiist a'la Matti Nykänen, kes täispeaga hüppamas käis, aga muud loogilist põhjust ma küll ei suuda välja mõelda miks keegi tipp-atleetidest ei peaks kasutama mitte midagi.

          Comment

          • SuusaKunn
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 142

            #350
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Yeah, dopingu ingliskeelne vaste peaks olema pigem PED ehk Performance Enhancing Drugs: http://en.wikipedia.org/wiki/Perform...nhancing_drugs

            Muidugi ma ei mõelnud, et kõik süstivad 24/7 steroide, aga kui sa oled nii kompetitiivne inimene, et oled suutnud Olümpiale jõuda, on olemas mingid ravimid mis sinu sooritust kõvasti parandavad (sealjuures paljudel neist pole ka mingeid erilisi negatiivseid kõrvalnähte) ja vahelejäämistõenäosus on suhteliselt olematu, siis mis põhjus peaks ühel tipp-atleedil olema mitte kasutada ühtegi PED-i, teades, et su konkurendid kasutavad ja saavutavad sellega eelise su ees? Selleks peab olema teistest ilgelt üle ja täielik pohhuiist a'la Matti Nykänen, kes täispeaga hüppamas käis, aga muud loogilist põhjust ma küll ei suuda välja mõelda miks keegi tipp-atleetidest ei peaks kasutama mitte midagi.
            Peale selle on tipp-atleedid väga haiged inimesed(haiguslugu vaadates), ravimid mis ühtedele on lubatud on teistele keelatud.

            Näiteks kõigile teada kasvuhormoon on igapäevases kasutuses meditsiinis, raskematel operatsioonidel süsitakse taastumise kiirendamiseks.
            See teema ei ole nii must valge, et kas paneb dopingut või mitte, selge on see, et kõik kasutavad mingisuguseid aineid, kellel rohkem raha või suuremad tiimid, need on lihtsalt alati dopinguküttidest aastatega ees.(praegu kasutatavad ühendid kindlasti kolme aasta pärast on juba keelatud nimekirjas jne...)

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #351
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Ega sa juhuslikult ise Andrus või Jaak ei ole ?

              Comment

              • SuusaKunn
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 142

                #352
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Ma olin kunagi tõesti täiesti tipptasemel suusataja noorena, maailma tasemel ikkagi sõitsin, jõudsin peaaegu isegi suusarajale.
                Last edited by SuusaKunn; 24.02.14, 00:40.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #353
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  Miks lõpetasid siis ? Jäid dopinguga vahele ?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #354
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    Miks lõpetasid siis ? Jäid dopinguga vahele ?
                    Suusakepp murdus ära..

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #355
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
                      Ma olin kunagi tõesti täiesti tipptasemel suusataja noorena, maailma tasemel ikkagi sõitsin, jõudsin peaaegu isegi suusarajale.
                      Kas sa suusatasid unes või kuskil, et isegi suusarajale ei jõudnud?
                      Last edited by tiigrikutsu; 24.02.14, 13:25.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #356
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Ok mängud olid ja täitsa ime, et nii ladusalt laabusid.

                        See teema oli ka tore entertainment.

                        Comment

                        • SuusaKunn
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 142

                          #357
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Keegi eestlastest võiks avalikult välja õelda, et ainete kraanid on peale verpsi juhtumit kinni keeratud, siis ei viriseks keegi nendega, et tulemused kehvad:D

                          Comment

                          • SuusaKunn
                            Jube Noob
                            • Jun 2011
                            • 142

                            #358
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                            Miks lõpetasid siis ? Jäid dopinguga vahele ?
                            Ma lõpetasin, kuna ained lõppesid otsa ja selg ei pidanud vastu:)

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #359
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
                              Ma lõpetasin, kuna ained lõppesid otsa ja selg ei pidanud vastu:)
                              kui vana sa oled. kahtlen sügavalt, et sa tipptasemel suusataja olid.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #360
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                miks sa kahtled? eestlasi, kes viimase 15 aastat jooksul mk etappidel käinud on ma arvan 30 kanti. vabalt võib mõni neist siin foorumis ka käia.

                                Comment

                                Working...