Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #331
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Karta on jah, et enamus kes panevad ei jää vahele. Ju siis on risk-reward ratio piisav.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #332
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Nojah siis põhimõtteliselt confirmed, et Veerpalu ja Smigun panid mõlemad dopingut.

      G_G

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #333
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
        Karta on jah, et enamus kes panevad ei jää vahele. Ju siis on risk-reward ratio piisav.
        selleks kulutatakse miljoneid eurosi. obv keegi keemialaboritest avalikult ei räägi.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #334
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Nojah siis põhimõtteliselt confirmed, et Veerpalu ja Smigun panid mõlemad dopingut.

          G_G
          tol ajal olid selleks rahalised vahendid. nagu vahendeid vähemaks jääb, tulevad ka vead sisse. kui riskida ei saa siis ongi kohad kolmandas kümnes standard.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #335
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Nojah siis põhimõtteliselt confirmed, et Veerpalu ja Smigun panid mõlemad dopingut.

            G_G
            Selliste arvamusavaldustega tasuks siiski ettevaatlik olla, muidu lendavad veel perenaised pudrunuiade ja peremehed mutrivõtmete jms. peale. Ajakirjanikud said ju Veerpalu juhtumi alguses konkreetseid tapmisähvardusi ja teda uskusid tingimusteta vist ligi pooled FB eestlastest kasutajad.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #336
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              ega nad ei erine teistest tippudest. panid või ei pand. ei mõista miks peaks nii närvi minema.

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #337
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Šmigun vaevalt pannud on, vähemalt tegi valedetektori testi. Kui just terve see Pealtnägija saade scam ei ole

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #338
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema



                  See valedetektori test oli küll paras naljanumber.

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #339
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Miks naljanumber ?

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #340
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      Miks naljanumber ?
                      see ei ütle 100%liselt mitte midagi ja kui asi nii lihtne oleks, siis oleks see kasutusel ju igas kohtusaalis nt ja kohtumõistmine oleks eriti lebo.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #341
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Tundub et see on peaga-vastu-seina-peksmise-vaidlus, seega i quit. Aga kõik tippsportlased kasutavad endiselt rohkem või vähem lubatuid dopinguid ja mittemidagi ei muutu sinu mittemillelegi toetuvas arvamusest, et tippsport on puhas trenn ja tervislik toitumine.

                        Comment

                        • SuusaKunn
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 142

                          #342
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Tundub et see on peaga-vastu-seina-peksmise-vaidlus, seega i quit. Aga kõik tippsportlased kasutavad endiselt rohkem või vähem lubatuid dopinguid ja mittemidagi ei muutu sinu mittemillelegi toetuvas arvamusest, et tippsport on puhas trenn ja tervislik toitumine.
                          +1

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #343
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                            Tundub et see on peaga-vastu-seina-peksmise-vaidlus, seega i quit. Aga kõik tippsportlased kasutavad endiselt rohkem või vähem lubatuid dopinguid ja mittemidagi ei muutu sinu mittemillelegi toetuvas arvamusest, et tippsport on puhas trenn ja tervislik toitumine.
                            liha ja kartul ka lubatud doping siis?
                            mu teada on doping või siis mitte, kui lubatud kraam, siis pole doping

                            ei väida, et tippsport lisaainete vaba on, seda ei saagi eeldada meeletute treeningmahtude juures, kuid panna ühte patta mingid toidulisandid ja anaboolsed steroidid on ka nagu natuke kohatu

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #344
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              asmaatikuks tuleb hakata .. enamus norrakad ju on :D

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #345
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                                Tundub et see on peaga-vastu-seina-peksmise-vaidlus, seega i quit. Aga kõik tippsportlased kasutavad endiselt rohkem või vähem lubatuid dopinguid ja mittemidagi ei muutu sinu mittemillelegi toetuvas arvamusest, et tippsport on puhas trenn ja tervislik toitumine.
                                Grete on vähemalt puhta südamega.

                                Comment

                                Working...