Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Ega ema ei tohi sulle padruneid anda, tuleb kohtunik kutsuda.

    Ja üleüldse ma ei usu, et emal padruneid kaasas oleks.
    +1

    Tegelikult praegu ongi probleemiks, et ei milleks süüdistada suusatajat. Ta ema peaks süüdistama, sest ta ei olnud kaasas koos padrunitega. Kui oleks kaasas olnud, ja proovinud anda, aga kohtunik ei luba, siis juba saaks süüdistada kohtunikku.

    Sportlane ei ole millestki süüdi. Nad olid siis trennis, kui matemaatika ja muud loogilise mõtlemise tunnis käisid.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #182
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      "Teadsin, et sõita ma niikuinii ei suuda, olin enne võistlust väga närvis. Kartsin laskumisi. Igal pool sõitsin allamäge sahka ja tõusudel rabelesin vahe tagasi. Kujutasin ette, et kukun püssil kaba pooleks ja suusad endale kõhtu kinni" - G. Gaim, Sochi

      Jutud liiguvad, et lisaks võistlusareenile panevad sportlased oma vastupidavuse mängu ka öistes seksmängudes koos teiste võistlejatega. Selles valguses on Grete Gaimil ikka eriti perse kukkunud olümpia. Suusatada ei suuda, laskuda ei oska ning pidevalt kangastuvad vaimupildid, kuidas kaba pooleks ja suusad kõhus. Ainsaks boonuseks olevat seksi saab ka teha ainult juba teada poldiga (Kauri Kõiv), kes pidevalt nagu takjas küljes.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #183
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Gaim oli ju mingil pildil ameles ROK-i presidenidga, küll see rahatu Kõiv varsti maha jäetakse...

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #184
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          fun fact

          Darja Domracheva 12,5 km ühisstardiga sõidu aeg 35min ja 25,6 sek (1 karistusring)

          Kauri Kõiv 12,5 km pursuit 38 min ja 10,2 sek. Kuna alustas 2,14 hiljem pursuidis, siis oli tegelik distantsiaeg 35 min ja 56,2 sek. Kuigi tegi 3 karistusringi, mis on 2 rohkem kui Darjal, siis 1 karistusring võtab avg 23 sek.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #185
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Sa omale faktiblogi ei taha õhtulehte?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #186
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Sa omale faktiblogi ei taha õhtulehte?
              ära mölise ja pane hunt käima

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #187
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Jeeeee sakslased meeskondlikel hüpetel kullal!

                Comment

                • Pythagoras
                  Grinder
                  • Apr 2012
                  • 589

                  #188
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  On tulemused Eestlastel mis on, aga krt noored oskavad suhelda mu meelest suht hästi. Kuulasin just H.H Piho muljeid, K. Ilves samuti, igati mõistliku ja ladusa jutuga. Eriti kui meenutada nt Veerpalu/Noolt/Kikut. IT ajastust midagi kasu ka vist või krt see teab kust see vaba olek suheldes tuleb.

                  Ok laskesuusatibid ajavad ikka tibujuttu ka, aga no neile võib andeks ka anda imo.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #189
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                    On tulemused Eestlastel mis on, aga krt noored oskavad suhelda mu meelest suht hästi. Kuulasin just H.H Piho muljeid, K. Ilves samuti, igati mõistliku ja ladusa jutuga. Eriti kui meenutada nt Veerpalu/Noolt/Kikut. IT ajastust midagi kasu ka vist või krt see teab kust see vaba olek suheldes tuleb.
                    +1

                    H.H Piho väga muhedat juttu ennegi tähele pannud

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #190
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      ma pole turist, ma elan siin

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #191
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                        +1

                        H.H Piho väga muhedat juttu ennegi tähele pannud
                        Kail Pihoga ise ka kokku puutunud, lahe vend ning ka hea jutuga. Neil isa teades siis jah, geenid ja kodune kasvatus.
                        Kes Lõuna-Eestis ringi sõidavad siis võtke oma lauad/suusad kaasa ja minge lumerikkamal ajal Pihode tallu, saab suusatada ja kui kellegi pereliikmetega jutule saad, siis muhedat Võrumaa huumorit veel pealekauba.

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #192
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          LIFETILT see loll anu säärits !!!

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #193
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            +1

                            Tegelikult praegu ongi probleemiks, et ei milleks süüdistada suusatajat. Ta ema peaks süüdistama, sest ta ei olnud kaasas koos padrunitega. Kui oleks kaasas olnud, ja proovinud anda, aga kohtunik ei luba, siis juba saaks süüdistada kohtunikku.

                            Sportlane ei ole millestki süüdi. Nad olid siis trennis, kui matemaatika ja muud loogilise mõtlemise tunnis käisid.
                            Kui laps on ikka liiga loll, siis ei anna ema ka padruneid. Kuidas sa seda siis ei tea?

                            E: Martin vaatas ka vist lumelauda. Valus kuulata indeed

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #194
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              latvia my ass!!! gooo lits!

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #195
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Njh kuuse ikka etem kui amatöör kommentaatorid (rennis freestyle suusatamine vms).

                                Üks vend kommenteeris kelgutamist samasuguse entusiasmiga nagu klaar ja vabamäe vormelit omal ajal. Selliseid mehi oleks meile rohkem vaja!

                                Comment

                                Working...