Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #121
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    käsi südamel - sa oled esimene inimene, kes neid kaitseb.
    Mis see Tiisleril viga on.Kurdjukovi tasemeni muidugi ei küündi aga IMO väga hea.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #122
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      Mis see Tiisleril viga on.Kurdjukovi tasemeni muidugi ei küündi aga IMO väga hea.
      ma juba ütlesin enne ju, et ei Tiisleril ega Kuusel ei ole midagi viga. Kuuseta ei kujutaks suusatamise ülekandeid isegi mitte ette. Samamoodi on Tiisler hea nt kossus. AGA nad mõlemad on sellised, kellele meeldib palju heietada ja seletada. Kohati (pea koguaeg) jäi selline tunne, et neil mingi omavaheline võistlus käimas selle kohta, kes kiiremini wikipediast erinevaid andmeid leiavad. Selle tulemusena kannatab aga reaalse sõidu kajastamine. Ja see sundby ja võlegzhanini duell oli ehe näide, kuidas Sundby robustne bläkk jäi täieliku tähelepanuta.

      Üks selline jutuveski peab olema, kuid kaks koos on liiast. See oligi minu point. Eestis oleks kindlasti võtta väga pädevaid ja hea jutuga endisi suusatajaid (või neid, kes olümpiale ei saanud - nt Saarepuu), kes toetaks oma jutuga vähe paremini.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #123
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Naiste freestyles päris valus kukkumine.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #124
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Imo suusatamine ongi selline ala kus heietada tuleb, seal vahepeal muidu palju tühja passimist. Vb tõesti kui Kuuse siin kunagi jalgpalli kommenteeris siis vana oma heietamisega mingid olukorrad maha magas.

          Aga freestyle rada oli küll ajuvaba.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #125
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            seekord kinder surprises head üllatust ei olnud, kuid ei ole hullu. Mehed on veel noored. Nt kui võrrelda Jaak Mae 1997. aasta Trondheimi maailmameistrivõistlustel 10km (toona 25 aastane) klassikasõidu protsentuaalset kaotust (9,4%) aasta noorema Raido Ränkeliga, kes kaotas täna 7,2%, siis on ilmselge, et tulevikus võib oodata vähemalt samas suurusjärgus tulemusi.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #126
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              tervendav sarkasm karupojalt

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #127
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                isegi kui midagi Sochist ei saa, siis toovad Seli ja Kilk ikka medalid. praegune koondis on noor ja ei teata veel EPO variante ja nõkse.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #128
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  Eesti meeskonna nimelise teatritrupi kommentaarid Sochi bufonaadi järgselt:

                  Raido Ränkel: "Sõitsin taktikaliselt valesti, tagantjärele targana võin öelda, et pidanuksin kiiremalt alustama." - kivi suusaliidu kapsaaeda. Oleks võinud ikka noorsportlast enne võistlust raja profiiliga tutvustada. Sellisele vastutöötamisele vaatamata saavutada eestlastest parim koht - Respekt.

                  Siim Sellis: "Eile sai intensiivsusega liiale mindud, samas tahtsin neid tõuse proovida, täna muutus rada pehmeks, ei saanud hakkama." - Täiesti arusaadav, kes see ikka pehmel lumel suusatada tahaks. Kuna kogemusteks õpitakse, siis jääb loota, et 4 aasta pärast ei ole S.S. suuski varna visanud ning realiseerib saadud kogemused ning jätab rajaga tutvumise natuke varasema peale.

                  Peeter Kümmel: "Millegipärast süda ei kripelda" - mees andis oma parima, loomulikult ei peaks põdema!

                  Triin Ojaste: "Tegelikult ei olnudki raske" - jällegi tegemist noorsportlasega, kes on vormikõvera suutnud ajastada õigeks ajaks. Mis raske treeningul, see kerge lahingus! Tuult tiibadesse ja musi püksi.

                  Ja meie isiklik Paabulinnul on ärtu äss varrukast võtta
                  Grete Gaim: "Eks näis, millise paari ma tol hommikul karbist välja õngitsen. Lisaks zombie-läätsedele on üks väga põnev paar veel!" - Ei jõua ära oodata! Isiklik soovitus oleks muidugi keevitusmask

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #129
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Mis sellel 3 koha rootslasel seal häda oli, vend suri ennst terve sõidu kolmandaks pm.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #130
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      Eesti meeskonna nimelise teatritrupi kommentaarid Sochi bufonaadi järgselt:

                      Raido Ränkel: "Sõitsin taktikaliselt valesti, tagantjärele targana võin öelda, et pidanuksin kiiremalt alustama." - kivi suusaliidu kapsaaeda. Oleks võinud ikka noorsportlast enne võistlust raja profiiliga tutvustada. Sellisele vastutöötamisele vaatamata saavutada eestlastest parim koht - Respekt.

                      Siim Sellis: "Eile sai intensiivsusega liiale mindud, samas tahtsin neid tõuse proovida, täna muutus rada pehmeks, ei saanud hakkama." - Täiesti arusaadav, kes see ikka pehmel lumel suusatada tahaks. Kuna kogemusteks õpitakse, siis jääb loota, et 4 aasta pärast ei ole S.S. suuski varna visanud ning realiseerib saadud kogemused ning jätab rajaga tutvumise natuke varasema peale.

                      Peeter Kümmel: "Millegipärast süda ei kripelda" - mees andis oma parima, loomulikult ei peaks põdema!

                      Triin Ojaste: "Tegelikult ei olnudki raske" - jällegi tegemist noorsportlasega, kes on vormikõvera suutnud ajastada õigeks ajaks. Mis raske treeningul, see kerge lahingus! Tuult tiibadesse ja musi püksi.

                      Ja meie isiklik Paabulinnul on ärtu äss varrukast võtta
                      Grete Gaim: "Eks näis, millise paari ma tol hommikul karbist välja õngitsen. Lisaks zombie-läätsedele on üks väga põnev paar veel!" - Ei jõua ära oodata! Isiklik soovitus oleks muidugi keevitusmask
                      Hea.:D
                      Lisaks veel siia hulka laskesuusatajad. Evi Sachenbacher-Stehle tuleb suusa pealt laskesuusa tippu paari aastaga, meie mehed kõmmutavad kümme aastat benny hilli muusika saatel silmad kinni märki.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #131
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Säärits jäi iluuisutamisest ilma ja peab nüüd lumelauda kommenteerima. :D

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #132
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Säärits jäi iluuisutamisest ilma ja peab nüüd lumelauda kommenteerima. :D
                          Tuleb jalg ees, teeb ilusa pöördega hüppe.. väga pädev tundub olema. Ma võiks kurlingut komenteerida.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #133
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Lätlastele palju õnne!Neil medal käes.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #134
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Hoki Hoki!!


                              Panin terve euri lätlaste peale täna :O

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Täna tuli betfairist lampi kiri, et su konto on unlocked. Ma wtf, et äkki raha seal. Logisin sisse €3,14 arvel ja panin 500:1 koefiga Ukraina Luge võidule vms. Ei teagi, mis see Luge on.

                                Tundub, et tuleb.

                                Comment

                                Working...