Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #46
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    nende enda arust ongi kõik timm ju

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #47
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      tegelt on kõige ebanormaalsem see, et venemaale andi kandikul võimalus teha muu maailma ees vähemalt kena nägu. Reaalsuses tehti vastupidist. Aga samas kui on pohlad, siis on pohlad. Meil endalgi pealinnas väike koopia olemas.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Muidugi on pohlad.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #48
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Snowden võiks seal tule süüdata max trollimiseks.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #49
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          See lugu tuleks ka trollimisel kasuks, kui tüübid oleks Saksa SS vormis ja neiud Vene med. õdede omas.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #50
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Snowden võiks seal tule süüdata max trollimiseks.
            ise loodan Depardieu-d või Seagali

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #51
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              krt võimas pidu küll. Mõttetud haiged poliitikud, kes seda boikottisid. Mul hea meel, et suur spordisõber Ansip siiski kohale läks

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #52
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                krt võimas pidu küll. Mõttetud haiged poliitikud, kes seda boikottisid. Mul hea meel, et suur spordisõber Ansip siiski kohale läks

                Armas on tõesti vaadata kuidas sovjeetiliku olemusega spordijuhid oma delegatsioonile lehvitavad.
                Last edited by reggie; 07.02.14, 17:19.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #53
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  Lmao

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Lmao
                    äkki seletad nalja lahti?

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #55
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Täitsa laadna pidu seltsimeestel minu arust :D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #56
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        äkki seletad nalja lahti?
                        Ei seleta, pead ise läbihammustama. :(

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #57
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Ei seleta, pead ise läbihammustama. :(

                          9/11 kui kästi NY kaaperdatud lennkitel lennata oli sama Lmao moment?

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #58
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            9/11 kui kästi NY kaaperdatud lennkitel lennata oli sama Lmao moment?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              9/11 kui kästi NY kaaperdatud lennkitel lennata oli sama Lmao moment?
                              Selge pilt okei. See LMAO ei käinud nagu uudise enda kohta. Otseloomulikult pole lennukikaaperdamine mingi naljaasi. Lihtsalt see, mida see ukrainlane nõudis ja kuidas ta seda nõudis on küll kerge LMAO. Selle asemel, et osta lennupilet Sochi , tema ostab lennupileti X suunale, kaaperdab selle ja käseb Sochi lennata :D. No minumeelest on humoorikas.

                              // ja 9/11 lendasid sisse droonid mitte lennukid. get your facts straight.
                              ///tegelt oli ikka lennukid vist aga nii vähemalt vandenõuteoreetikud arvavad.
                              Last edited by VisaHing; 07.02.14, 18:49.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #60
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                putinil vist täna nuss nagu noaga lõigatud, oma tibil ei lubanudki tuld süüdata

                                Comment

                                Working...