Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #31
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    no kuhugi pidid need miljardid minema. Vandenõuteoreetikutel muidugi hea kont mida pureda ja arvata, et kohe altkäemaksuks.
    See ei ole enam mingi vandenõuteooria...rohkem nagu avalik saladus.
    Orginaalne eelarve 10-13 miljardit ...präägune maksumus 51 miljardit.

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    + Londonis jne oli ju rahvas maru tige, et kulutused nii suured on. Venelastel on pohhui, kui ette võetakse, siis ikka täiega.
    Selle pohhui mindseti pärast on CPI ka korralik.
    (28 skoor, koht 128/177)
    Kui osad Aafrika riigid saavad isegi parema skoori siis on midagi väga off.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #32
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      kahtlen sügavalt, et see vilja kannab....Endal pole tema mineku vastu küll midagi.
      Ansip spordi huviline, läheb enda raha eest poliitika juttu seal ei tehta...nu siis las olla vast.
      Või mis see hea vastu argument oleks ???.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #33
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        kahtlen sügavalt, et see vilja kannab....Endal pole tema mineku vastu küll midagi.
        Ansip spordi huviline, läheb enda raha eest poliitika juttu seal ei tehta...nu siis las olla vast.
        Või mis see hea vastu argument oleks ???.
        vilja võib mitte kanda, aga signaal saab antud. kui head vastuargumenti ootad, siis googelda vladimir putin.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #34
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          VICE poolt ka veits lühem lugu

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #35
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Ja siis eestlased kommivad postimehes et elu on nii sitt :)

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #36
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Eestlaste jaoks on juba kaotatud olümpia, down goes kiku.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #37
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Salumäe vähemalt pani õigel ajal medalid müüki

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  väga hea lugu olukorra kohta: http://arvamus.postimees.ee/2688920/...qDbhk.facebook

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #39
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Ei saa aru, kas ma olen järsku teiseks Vandalariks keeranud, aga mulle tundub küll, et (vähemalt välismaine/rahvusvaheline) meedia ei lähtu standartsetest ajakirjanduslikest tavadest vaid ajendiks on russofoobne propaganda. Mis iganes ka ei toimuks, ma lihtsalt loodan, et homme saab kogu see bullshit läbi ja saab jälle spordist lugeda.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #40
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Vene president Vladimir Putin näitas täna oma pehmet külge, külastades Sotši olümpiapiirkonnas kaitsealuste pärsia leopardide varjupaika ja poseeris suvel sündinud leopardikutsikaga.


                      Turvalisest kaugusest on hea plõksida, aga kui koos Putiniga koos puuri minna, siis pannakse vähemalt ajakirjanikud kiirelt paika.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #41
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        Mis iganes ka ei toimuks, ma lihtsalt loodan, et homme saab kogu see bullshit läbi ja saab jälle spordist lugeda.
                        kui LAVi jalgpalli MM oli, siis kirjutati ka sealsetest megastaadionitest, mis ehitati külade kõrvale ja mis nüüd igaveseks tühjaks jäävad jne. sellistest napakustest peabki kirjutama ja lihtsalt see, mis sel korral toimub (nii riigis kui olümpiaga seoses), läheb mitmetasandiliselt üle igasuguse kaine mõistuse piiride (vt mu eelmise postituse lingilt eriti teksti viimast poolt)

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #42
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Loodetavasti 2018 jalka MM sujub neil paremini.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #43
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            vt mu eelmise postituse lingilt eriti teksti viimast poolt


                            Kuigi mitme läänemaailma suurriigi kõrged poliitikud on teatanud, et nad ei sõida Sotši taliolümpiale, siis enamus EL-i riike on mängudel esindatud riigipea, peaministri või kuningliku perekonna liikmega.


                            50/50 võmalus, et mineku või mitte minekuga lastakse pärituult/vastutuult. Arvestades regionaalset omapära ja seda, et Andrus on kõva spordimees oleks tegu pigem vastutuult laskmisega. Mikihiire avamistseremoonial osalemine oleks seevastu tõesti imelik.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #44
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              tegelt on kõige ebanormaalsem see, et venemaale andi kandikul võimalus teha muu maailma ees vähemalt kena nägu. Reaalsuses tehti vastupidist. Aga samas kui on pohlad, siis on pohlad. Meil endalgi pealinnas väike koopia olemas.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #45
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                kui LAVi jalgpalli MM oli, siis kirjutati ka sealsetest megastaadionitest, mis ehitati külade kõrvale ja mis nüüd igaveseks tühjaks jäävad jne. sellistest napakustest peabki kirjutama ja lihtsalt see, mis sel korral toimub (nii riigis kui olümpiaga seoses), läheb mitmetasandiliselt üle igasuguse kaine mõistuse piiride (vt mu eelmise postituse lingilt eriti teksti viimast poolt)
                                See artikkel jääb mulle kohati üsna arusaamatuks. Antud autor ei väljenda enda vaateid, kas olümpiamängud peaksid üldse toimuma või kas on vaja selle korraldamisriikide valikuprotsessi kuidagi muuta. Mul lihtsalt tekib küsimus, misasja inimesed ootasid, kui 7 aastat tagasi Venemaale selle korraldusõigused anti. See kõik on üks suur tagantjärgi hädaldamine. Tema järeldus Ansipi suhtes tundub mulle esmapilgul naeruväärne - "mingu, aga ärgu istugu avatseremoonial, sest eelolevatel aastatel avaldatakse sellest lääne meedias pilte", no palun.

                                Ma originaalselt mõtlesin muidu mingeid "Kuidas USA reageerib, kui Sochis terroriakt toimub?" artiklitele, peaks mainima, et kõike, mis puudutab inimõiguste piiramist on selgelt taunitav ja need asjad peabki suure kella külge lööma.

                                Comment

                                Working...