Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #16
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    imo on enamusel neil see "not allowed", kes ei ole täitnud tippsportlasele kehtestatud nõudeid (nt ei ole teavitanud oma asukohta dopinguküttidele). Mae, kes on tegelikult loobunud ei peagi fisi midagi teavitama.

    Kui Mae sooviks come backi teha, siis peab a la pool aastat enne hakkama teavitama oma käikudest jne ning siis muutub ka see "not allowed".

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #17
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
      Uus ala "paaris s*ttumine":D
      ma ei saa aru, mis seal kahe poti asjal nii uskumatut on, et terve maailma meedia sellest pasundama peab.

      Kui avalikus kohas pissuaaris käid, siis ka seisad teiste meestega kõrvuti ju.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #18
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        imo on enamusel neil see "not allowed", kes ei ole täitnud tippsportlasele kehtestatud nõudeid (nt ei ole teavitanud oma asukohta dopinguküttidele). Mae, kes on tegelikult loobunud ei peagi fisi midagi teavitama.

        Kui Mae sooviks come backi teha, siis peab a la pool aastat enne hakkama teavitama oma käikudest jne ning siis muutub ka see "not allowed".

        krt sellest aru saab, osadel mitteaktiivsetel on on lihtsalt märge, et not active. mael selle lisandiga.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #19
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Šmigunil samuti sama märge.

          Comment

          • CeuZ^
            FPP Pro
            • Jun 2012
            • 258

            #20
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            ma ei saa aru, mis seal kahe poti asjal nii uskumatut on, et terve maailma meedia sellest pasundama peab.

            Kui avalikus kohas pissuaaris käid, siis ka seisad teiste meestega kõrvuti ju.
            Aga naised?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #21
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
              Aga naised?
              istuvad

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #22
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                Kui avalikus kohas pissuaaris käid, siis ka seisad teiste meestega kõrvuti ju.
                hotelli tuba ei lähe minu arvates avaliku koha alla.
                Restodes,klubides, bussijaamades jne seal standard kui PISSUAARID kõrvuti...aga potte ma küll kuskil niimoodi kõrvuti pole näinud.


                Nu igatahes loodan, et tuleb hea ja turvaline olümpia.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #23
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  hotelli tuba ei lähe minu arvates avaliku koha alla.
                  Restodes,klubides, bussijaamades jne seal standard kui PISSUAARID kõrvuti...aga potte ma küll kuskil niimoodi kõrvuti pole näinud.


                  Nu igatahes loodan, et tuleb hea ja turvaline olümpia.

                  Viimsi rannas oli vist 2 auku kõrvuti peldiku majas :D

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #24
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    hotelli tuba ei lähe minu arvates avaliku koha alla.
                    Restodes,klubides, bussijaamades jne seal standard kui PISSUAARID kõrvuti...aga potte ma küll kuskil niimoodi kõrvuti pole näinud.


                    Nu igatahes loodan, et tuleb hea ja turvaline olümpia.
                    potid on multifunktsionaalsed. saab ka paksemat pahandust teha kui vaja. Pissuaarides sellist võimalust ei ole (vähemalt väga raskesti teostatav). Olümpiaküla osalejatele siiski suhteliselt avalik koht. Mõtle ise nüüd, pead 10km sõitma minema koos toakaaslasega ning ärevusest lööb põie lahti. Nad vist 4kesi toas ning siis maru nukker oodata seal. Nii saab asjad kiiremalt ära ajada + on võimalus ka uks lukustada ja ajakirja lugeda.

                    win imo.

                    ceuz: vot naiste wc-poliitika kohta ma ei tea. Olen üritanud võimalikult kaugele ennast sellest hoida. As far as i know naised käivad wc-s ainult ennast meikimas + meeste järelt koristamas.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #25
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      potid on multifunktsionaalsed. saab ka paksemat pahandust teha kui vaja. Pissuaarides sellist võimalust ei ole (vähemalt väga raskesti teostatav). Olümpiaküla osalejatele siiski suhteliselt avalik koht. Mõtle ise nüüd, pead 10km sõitma minema koos toakaaslasega ning ärevusest lööb põie lahti. Nad vist 4kesi toas ning siis maru nukker oodata seal. Nii saab asjad kiiremalt ära ajada + on võimalus ka uks lukustada ja ajakirja lugeda.

                      win imo.

                      ceuz: vot naiste wc-poliitika kohta ma ei tea. Olen üritanud võimalikult kaugele ennast sellest hoida. As far as i know naised käivad wc-s ainult ennast meikimas + meeste järelt koristamas.
                      +1 Mu naine vist ka ei kaki

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #26
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Mhm isegi sellisel asjal on oma +. Üritasin visandada midagi.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #27
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Sellest kirjutati kusagil.Need suusatajad kes on tipus olnud ja lõpetanud,ei saa enne fis võistlustel osaleda kui on sellest kolm kuud ette teavitanud.Seda siis sellepärast,et neid saaks uuesti kontrollima hakata.Lisa:http://www.ohtuleht.ee/515346/fisi-v...ttis-roheline-
                          Last edited by viki; 06.02.14, 13:39.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #28
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            potid on multifunktsionaalsed. saab ka paksemat pahandust teha kui vaja. Pissuaarides sellist võimalust ei ole (vähemalt väga raskesti teostatav). Olümpiaküla osalejatele siiski suhteliselt avalik koht. Mõtle ise nüüd, pead 10km sõitma minema koos toakaaslasega ning ärevusest lööb põie lahti. Nad vist 4kesi toas ning siis maru nukker oodata seal. Nii saab asjad kiiremalt ära ajada + on võimalus ka uks lukustada ja ajakirja lugeda.

                            win imo.
                            Mhm Londoni, Vancouveri, Bekingi, Ateena ja üldse teistel mängudel sellist luksust ei antud.
                            Nüüd vähemalt täis laskmise probleem lahendatud.
                            Last edited by EestiAA; 06.02.14, 13:37.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #29
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              Mhm Londoni, Vancouveri, Bekingi, Ateena ja üldse teistel mängudel sellist luksust ei antud.
                              Nüüd vähemalt täis laskmise probleem lahendatud.
                              no kuhugi pidid need miljardid minema. Vandenõuteoreetikutel muidugi hea kont mida pureda ja arvata, et kohe altkäemaksuks.

                              Aga nüüd on näha reaalne koht kuhu investeeringud läksid. Mõni juut ehk oleks 1 potiga piirdunud, kuid venelased pidutsedes kokku ei hoia. Ma olen üsna kindel, et nt isegi 2 wc paberi rullikut jne...

                              Mainimata ei saa jätta ka seda, et teatud kulu tuleb maksta tulemustasuna ka neile, kes selliseid - võiks öelda isegi - geniaalseid lahendusi välja mõtlevad.

                              + Londonis jne oli ju rahvas maru tige, et kulutused nii suured on. Venelastel on pohhui, kui ette võetakse, siis ikka täiega.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema



                                natuke veel...

                                Comment

                                Working...