veebruari OT- jaanuar on läbi
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
ilma turvapadjata (enesetapuks kohaldatud) r8Algselt postitas bauss Vaata postitustmis see rx-8 on :(?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Ma juba panin pildi ära aga turvapadi on ka täitsa tegelt olemas. See seal taga pagasnikus.Algselt postitas karupoeg Vaata postitustilma turvapadjata (enesetapuks kohaldatud) r8
Kui tahad pruunlase-tuuningut siis võib 2.5intšise wuufri panna turvapadja asemel.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Vabandust, Lexuse sündroom. Pidasin siiski silmas seda masinat - http://www.audi.ee/est/mudelid/R8/r8v10
Rolleriga oleks muidu veidi nadi. Ellujäämise oht on üpriski kõrge, kui just mõnda 70cc Yamahat perse alla ei soeta mis 140 km/h välja läheb.
Comment
-
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Äkki midagi taolist-ei jõudnud kohale, lolliks võib minnaAlgselt postitas kardaanirist Vaata postitustkeegi oskab ära tõlkida "ne pereehali ahuet?"
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Mõh? Öösel vastu esmaspäeva toimub alles.Algselt postitas Romka Vaata postitustOscarite kohta on juba midagi?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
See vend snapacceptiks.Algselt postitas Codecci Vaata postitustVisaHing, €500 tahad teenida? Orgunnin sulle kuskile mahajäetud majasse teleka + kõlarid jne, pead selle mängu seal algusest lõpuni läbi tegema :D
Comment
-
Comment
-
Comment
Comment