veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #721
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Andsin tollele Markole teada facebookis, et tema kohta siuke mail tuli ja mitte ainult mulle.
    sa oled väga tubli visahing. internet on valvatud - aitäh!

    Comment

    • ninasarvik
      Jube Noob
      • May 2011
      • 124

      #722
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Sain ka ise selle meili, aga ei tuleks mõttesse ka sellest kuskile/kellelegi teada anda.
      liigne agarus on ogarus

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #723
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        shit sounds like it is atm, empty cocks pandi kinni :\
        mtgox
        Last edited by rynno; 25.02.14, 16:10.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #724
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          «Linnas liiklejale ei ole kindlasti võõras pilt, kus tehakse pöördeid või vahetatakse sõidurada ilma suunatuleta, ületatakse kiirust, sõidetakse ühissõiduki rajal, eiratakse pikivahe distantsi, hoitakse mobiili kõrva ääres, sõidetakse ristmikke kinni, lipsatakse punase tulega läbi, eiratakse parema käe reeglit, sõidetakse peateele ette jne. Vahest piisab mõneminutilisest sõidust, kui selliseid rikkumisi on silma jäänud rohkem kui ühe käe sõrmedel üles lugeda saaks. Paljud sellised rikkumised pääsevad plekimõlkimisest ainult tänu kaasliiklejate ennetamisvõimele. Kohati tundub, et selline ongi paratamatus ning ollakse juba liiklushuligaanidega ära harjunud, kuna politseid pole nagunii kunagi kohapeal ning puudub ka ühtne arusaam, kuidas sellises olukorras käituma peaks,» kirjutab lugeja.


          Iga teatatud/salvestatud rikkumise eest võiks saada 1€ ja ei peakski tööl käima. Samas siis endal oleks mõistlik valede numbritega sõita, sest ees oleks ootamas pankrot.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #725
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Kui ma sõidan vähe rohkem rullnoka moodi, näiteks on kiire ja sõelun, loomastub ümbrus täiesti ära, kõik hakkavad kihutama ja sõeluma. Mingi grupieffekt hakkab toimima. Kui sõidan trahulikult, nagu teen enamuse ajast, siis on ka ümber kõik rahulik. Sellepärast tundub mulle alati, kui loen kellegi vingumist liikluse teemal, et see vinguja ise põhjustab selle jama. Olen ka vahest kõrval istunud inimestel, kellel on pidevalt teiste liiklejate kohta midagi öelda, minuarust sõidavad nad ise väga hoolimatult.
            Mul meenub viimase aasta jooksul kaks juhtumit, kus olen pardakaamera peale mõeldud, mõlemad korrad sõideti u 100km tunnis punase tule alt läbi. Päris punase, mitte roosa.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #726
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Alates 2:35. Aasta loll?? Krim. karistus ei tohiks ju ära päästa sõjaväest enam v päästab?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #727
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Alates 2:35. Aasta loll?? Krim. karistus ei tohiks ju ära päästa sõjaväest enam v päästab?
                http://www.reporter.ee/2014/02/25/ro...vaest-paaseda/
                Kunagi ammu oleks nagu kõrvataha jäänud et päästab , aga pm pole õrna aimugi

                Comment

                • matuster
                  Julm Donk
                  • Aug 2009
                  • 29

                  #728
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Oleneb erinevatest asjaoludest, mis joove oli, kas eelnevalt on ka mingeid karistusi jne. Hetkel jäetakse kutsumata kuni kriminaalmenetluse lõpetamiseni.

                  § 39. Ajateenistusse asumisest vabastamine
                  3) on süüdi mõistetud karistusseadustiku 8., 9., 13., 15., 18. või 22. peatükis sätestatud kuriteos ja selle eest on talle mõistetud vabadusekaotuslik karistus ning tema andmed ei ole karistusregistrist karistusregistri seaduse kohaselt kustutatud.

                  Liiklussüüteod selle kohta ei käi. Maksab oma trahvi või istub oma aja ära ja kui juhuslikult 28-aastaseks ei saa, siis läheb vilinal aega teenima.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #729
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Elavdan veel seda Offtopicu teemat natuke.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #730
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #731
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #732
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Omg kui see on troll, siis pole kõik veel kadunud. See oleks parim troll läbi aegade lihtsalt.

                          Comment

                          • mait47
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 192

                            #733
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Ainuke loogiline seletus sellele, et see pole troll, oleks ilmselt selline variant, et ta ise oli selle kõne ennem valmis lindistanud ja pani eetris mängima. Sellisel juhul oleks ta olnud hoopis ise troll. Et siis ikkagi on troll.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #734
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Kellegil suusamängus klubi on, sooviks kah kuskile liituda :)

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #735
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                kadri, anna padruneid palun
                                Ukraina endise presidendi Viktor Janukovõtši Mežõhirja residentsi maitselagedus ja pillav stiil on ületatud. Sellise vägitükiga saab hakkama endise peaprokuröri Viktor Pšonka elupaik Horenõtšis.

                                Comment

                                Working...