veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #601
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Sain pakimistrahvi cityparkilt, pean maksma?
    Ega nad su andmeid teada ei saa ja isegi kui saaksid, on neil kohustus tõestada kes selle auto sinna parkis. Omanikustaatus ei oma tähtsust. Südametunnistuse järgi vaata.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #602
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Oleneb, kas trahviteatis on sinuni toimetatud.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #603
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Ühesõnaga lihtsam on maksta. Maksan alati parkimise eest, lihtsalt see trahv tuli natuke halvast olukorrast.

        Comment

        • Trapface
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 197

          #604
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Kui oled kunagi nende parklas mobiilselt parkinud, siis nad ajavad Sind mobla numbri järgi taga ja annavad tuimalt inkassosse või täiturile: http://tallinncity.postimees.ee/2700...tele-isikutele
          Kui pole varem parkinud seal, lase julgelt üle. Nad ei saa Su andmeid kuskilt kätte.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #605
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Mul pole meeles, kus ma parkinud olen, ilmselt ikka olen telefoniga tasunud. Maksan ära.

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #606
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              erinevad arvamused, aga ise seni ei maksa neile, kui panevad tõkkepuud ülesse ja teevad parklad korda, europargi juht olla mõned aastad tagasi öelnud, et ei tasu ära investeerida tõkkepuudesse, sest piisavalt paljud maksavad

              ja pastilaa ei tea vist täpselt mida räägib, mõni näide palun kus kohtu poolt on inkasso nõuded eraparklate trahvide osas inimeselt välja nõutud
              Last edited by Pythagoras; 18.02.14, 16:33.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #607
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                ja pastilaa ei tea vist täpselt mida räägib, mõni näide palun kus kohtu poolt on inkasso nõuded eraparklate trahvide osas inimeselt välja nõutud
                Nõuandekeskus internetis. Vastavad professionaalsed nõuandjad, küsi anonüümselt ja tasuta.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #608
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  pastilaa, sa oled sirk või saareväli? ma pakun saareväli.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #609
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    mida see vastus näitab? seda kindlasti, et kui ise neile oma andmed annad ja kirjades räägid, et ikka parkisid sinna, siis kohus võib seda tõlgedada tõendina
                    ennem siin oli juttu sellest, kui ignoreerida eraparklaid, mismoodi nad siis seda tõendama hakkavad?

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #610
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      tglt see on mõttetu vaidlus, ammu juba ära vaieldud, et praeguses õigusruumis ei juhtu küll midagi, kui neid leppetrahve eirata
                      see kui kellegi õiglustunne riivata saab on juba iseküsimus

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #611
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        yolo olen - trahve, arveid jms sitta ei maksa. üritan koinida, skeemitada ja nihverdada pidevalt. kui õnnestub, olen küllaltki uhke :)))))) :/

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #612
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                          mida see vastus näitab? seda kindlasti, et kui ise neile oma andmed annad ja kirjades räägid, et ikka parkisid sinna, siis kohus võib seda tõlgedada tõendina
                          ennem siin oli juttu sellest, kui ignoreerida eraparklaid, mismoodi nad siis seda tõendama hakkavad?
                          ise tahtsid näidet. see on näide

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #613
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            yolo olen - trahve, arveid jms sitta ei maksa. üritan koinida, skeemitada ja nihverdada pidevalt. kui õnnestub, olen küllaltki uhke :)))))) :/

                            oled sa jee yolopohh, laseksid sa starsi ka rakega üle, siis alles väärid tiitlit.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #614
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              ise tahtsid näidet. see on näide
                              mõttetu vaielda sinuga ju, praegu antud küsimuse/vastuse voor väga ei päde näitena mida küsisin.
                              ja see yolo postitus, ära nüüd pane ühte patta õiguslikku alust ja südametunnistuse järgi käitumist

                              iga jorss võib sulle tänaval leppetrahvi kirjutada, maksad kõik ära?

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #615
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                                Kui oled kunagi nende parklas mobiilselt parkinud, siis nad ajavad Sind mobla numbri järgi taga ja annavad tuimalt inkassosse või täiturile: http://tallinncity.postimees.ee/2700...tele-isikutele
                                Kui pole varem parkinud seal, lase julgelt üle. Nad ei saa Su andmeid kuskilt kätte.
                                Mis see mobla number annab? Mobiiliga võib mu autot parkida igaüks, see ei tähenda sittagi.

                                Comment

                                Working...