veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #586
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    No seda peab küll tähistama

    Publikuni jõudsid kuuldused, et Kirsti Timmerit me peagi enam Sky Plusi "Naistekas" laupäeval kuulata ei saa. Naine kinnitas kuuldusi ja annab mõista, et tegu polnud tema enda otsusega: "Vastab tõele. Ei juhtunud midagi. Naistekas sai just 10-aastaseks, meie kuulatavusnumbrid on kõrged ehk siis saatel on väga hea reiting, aga ju siis on raadiol plaanis teha ümberkorraldusi programmis."

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #587
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
      no suusa puhul tegureid palju, mida ostmise juures vaatama peab, aga kas klassika või uisu suusk, mis pikkuses ning mis kaalule?

      antud info peaks kuskil suusa peal kirjas olema, kui ei ole siis mis kaalus ise oled umbes, muidugi juhul kui endale ostetud suusad
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Fischer NC siis, ma ei ole küll ekspert aga kaalu järgi pannakse klassikasuusale minu teada pidamismääret. Kuna hetkel ise kodus ei ole, siis lisan hiljem mõned pildid veel. Saapad on ka kasutamata Fischer 42 ja suhteliselt madalad, nii et pigem uisu jaoks.

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #588
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Fischer NC siis, ma ei ole küll ekspert aga kaalu järgi pannakse klassikasuusale minu teada pidamismääret. Kuna hetkel ise kodus ei ole, siis lisan hiljem mõned pildid veel. Saapad on ka kasutamata Fischer 42 ja suhteliselt madalad, nii et pigem uisu jaoks.
        Tänud, pane mõni pilt veel jah, saapast ka. Aga uisu puhul ka kaal tähtis, painde tugevus sõltub sellest ja madal saabas viitab pigem klassikale (uisu saapal hüppeliigese juures tavaliselt plastikust tugevdused), aga kui ise ei sõida, siis ei peagi teadma, see suht spetsiifiline värk.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #589
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          aga nüüd tahvlite fännid, kumba eelistate ja miks: seda http://www.euronics.ee/t/55562/tahve...gb/asus-1a025a või seda http://www.euronics.ee/t/57522/tahve.../lgv500-abalwh

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #590
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            Pastilaa soovitas seda http://www.photopoint.ee/et/toode/34...4-quantum-10.1 Suurem ekraan ei ole neid lolle ääri.Soliidne -mina olen küll rahul.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #591
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              G Padil on mälukaardi pesa. Nexuse 12GB vaba mälu võib ühel heal päeval äkki väheks jääda. Ekraanile koputades sisse-/väljalülitus, wireless storage ja qslide on ka mõnusad. Ega suurem ekraan kah paha ei tee. Padi ei oma, aga LG G2-ga (mis on selle tahvli nö põhjaks) olen küll sigarahul.

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #592
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                G Padil on mälukaardi pesa. Nexuse 12GB vaba mälu võib ühel heal päeval äkki väheks jääda. Ekraanile koputades sisse-/väljalülitus, wireless storage ja qslide on ka mõnusad. Ega suurem ekraan kah paha ei tee. Padi ei oma, aga LG G2-ga (mis on selle tahvli nö põhjaks) olen küll sigarahul.
                endale ka G2 silma hakanud ja mõlgutanud ostmist, aga enne jõuan vist tahvlin
                G2 puhul mõne negatiivse aspekti ka välja oskad tuua?
                kaua aku reaalselt vastu peab (tean, et sõltub sellest, mida teed, aga ikkagi), peaks suht suure mahutavusega olema vist

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #593
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Sain pakimistrahvi cityparkilt, pean maksma?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #594
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Sain pakimistrahvi cityparkilt, pean maksma?
                    Selle trahvikviitungiga on 2 võimalust:

                    1) Viska lihtsalt minema

                    2) Kasuta WC-s paberina :)

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #595
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Sain pakimistrahvi cityparkilt, pean maksma?
                      ei pea. võid hiljem ka maksta inkassokulude ja viivisega

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #596
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        ei pea. võid hiljem ka maksta inkassokulude ja viivisega

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #597
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Said eraparklas muidu trahvi?

                          Majandusuudiste veeb. Äriuudised Eestist ja välismaalt, uurivad artiklid, börsiuudised, fotod, videod, kommentaarid, investeerimine, TOPid, raadiosaated ja podcast'id, konverentsid ja üritused, erilehed, paberlehe PDF'id.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #598
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            ei pea. võid hiljem ka maksta inkassokulude ja viivisega
                            ise laseks kohtutäiturini asja. muidu oleks liiga odav ju

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #599
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Ega ei oskagi midagi paha öelda. Kaameral fokuseerimine võiks kiirem olla, liikuvaid objekte veits paha pildile korralikult saada. Ehk tuleb kitkatiga sellele ka väike tarkvaraline kohendus. Aku on super, 3000mAh, battery monitor näitab keskmiselt 5 päeva ja 17 tundi kasutusaega. No igatahes ei ole hommikul täis akuga kodust lahkudes vaja muretseda laadija kaasavõtmise pärast, isegi kui hardcore kasutus plaanis on :)

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #600
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Vist küll, leppetrahv.

                                Comment

                                Working...