veebruari OT- jaanuar on läbi
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Mhm, öeldakse tihti mulle. Olen harjunud juba.Algselt postitas q_q Vaata postitustMa pole nii pikka elus näindki.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
kas keegi murdmaad ka sõidab? oskab ehk suusa valikul asjakohast nõu anda või veel enam saab mingi massive sooduka teha koos soovitusega?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Mingi väiksem holocaust vast tuleks ära.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustHuvitav, kui homme järsku FB-d enam poleks, et kui paljud inimesed siis suitsiidi teeksid?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Peale töötajate-omanike-aktsionäride 0 vast. Ja q_q, sest siis ta poleks enam hipster. Google+ ftw!Algselt postitas Potsataja Vaata postitustHuvitav, kui homme järsku FB-d enam poleks, et kui paljud inimesed siis suitsiidi teeksid?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
mul on paar fischereid(kordagi kasutamata ja ilma sidemedeta) ja saapad (42 vist) müüaAlgselt postitas Pythagoras Vaata postitustkas keegi murdmaad ka sõidab? oskab ehk suusa valikul asjakohast nõu anda või veel enam saab mingi massive sooduka teha koos soovitusega?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Mitu inimest tegi enesetapu pärast Musta Reedet? Võrdlus võib olla kohatu, aga pokker oli osadele inimestele tõesti elu, FB mitte.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustHuvitav, kui homme järsku FB-d enam poleks, et kui paljud inimesed siis suitsiidi teeksid?
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
no suusa puhul tegureid palju, mida ostmise juures vaatama peab, aga kas klassika või uisu suusk, mis pikkuses ning mis kaalule?Algselt postitas atsetoon Vaata postitustmul on paar fischereid(kordagi kasutamata ja ilma sidemedeta) ja saapad (42 vist) müüa
antud info peaks kuskil suusa peal kirjas olema, kui ei ole siis mis kaalus ise oled umbes, muidugi juhul kui endale ostetud suusad
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Kui Euronics on overpriced ja te ei ostaks sealt midagi, siis kust osta PS4/Xbox One? Tahaks osta ikka eestimaisest poest/e-poest garantiipõhjustel kui just tõesti välismaalt tellides kõvasti odavam pole ega mingeid ühildumisprobleeme (UK Amazonist võib vale pistikuga saada äkki?).
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Anyone?Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitustKui kellegil Tableninja1 key üle siis võiks PM´da (oleks huvitatud mingi raha eest)
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
UK amazonist tuleb ainult uk juhtmega, euronicsi 449 ps4 eest on imo vägagi okei hind ju.Algselt postitas Codecci Vaata postitustKui Euronics on overpriced ja te ei ostaks sealt midagi, siis kust osta PS4/Xbox One? Tahaks osta ikka eestimaisest poest/e-poest garantiipõhjustel kui just tõesti välismaalt tellides kõvasti odavam pole ega mingeid ühildumisprobleeme (UK Amazonist võib vale pistikuga saada äkki?).
Või kui nittida ja tellida siis obv midagi mis pole lihtsalt .co.uk nagu saturn.de või http://www.amazon.de/PlayStation-Kon...1&keywords=ps4
Comment
Comment