veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #481
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Kellelt või kust see Facebooki õllejoomismäng alguse nüüd on saanud? Iga teine post postib keegi clipi sellest, kuidas ta 0.5l õlle ära joob.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #482
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      sõitsin eile rongiga tallinnast narva. selle uue elroni rongiga. 3h puhast ebamugavust. saan aru, et selliste roingidega pääskülla sõita oleks jumala ok, aga pikemad otsad peaks siiski way mugavamad olema. tagasi sõidan suht kindlalt bussiga.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #483
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Esimese klassi vaguneid pole kus mugavamad istmed ?

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #484
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          tallinn-viljandi rong oli küll täitsa mugav. kah päris pikk ots, pea 2.5h

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #485
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            mugavus on kuidas kellelegi

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #486
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              sõitsin eile rongiga tallinnast narva. selle uue elroni rongiga. 3h puhast ebamugavust. saan aru, et selliste roingidega pääskülla sõita oleks jumala ok, aga pikemad otsad peaks siiski way mugavamad olema. tagasi sõidan suht kindlalt bussiga.
              ee.. ise oled süüdi et valid vale rongi ja vale istekoha.. esiteks vali kiirliin, mis sõidab Tartusse alla kahe tunni!!! teiseks esimene klass maksab paar euri rohkem, aga seal olemas laadimiskohad, laud olemas ja igati mugav sõita, saab jalad välja sirutada jms. Ma hakkan töö pärast vähemalt kord-kaks kuus Tartus käima, ei kujuta küll ette, et viitsiks 2,5h loksuda kitsas bussis mis ikka reaaslelt ka loksutab, rong way mugavam, auto jätan Ülemiste parklasse, ülemistest rongi peale, õhtul tagasi tulles võtan auto, profit.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #487
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Sõidaks ise ka parem Tartusse Narva asemel aga kui tal oli vaja Narva minna siis Tartu rongist vähe abi :(

                Comment

                • JohnnyDolce
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2009
                  • 454

                  #488
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Kellelt või kust see Facebooki õllejoomismäng alguse nüüd on saanud? Iga teine post postib keegi clipi sellest, kuidas ta 0.5l õlle ära joob.

                  Ei ole Eesti teema. Esimesed sellelaadsed postid ringlesid UK sõprade seas.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #489
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    ahh pekki.. minu paha.. ei pand tähele, et Narva

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #490
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Sõidaks ise ka parem Tartusse Narva asemel aga kui tal oli vaja Narva minna siis Tartu rongist vähe abi :(
                      Samad rongid nagunii ju?


                      Mulle meeldib et rongides on hea wifi ja saad läpparit laadida , ja see hea et uute rongidega kehra - tallinn on 30 min vana 45 min asemel :P

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #491
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                        Ei ole Eesti teema. Esimesed sellelaadsed postid ringlesid UK sõprade seas.
                        Jep, see tuli kusagilt välismaalt. Ma panin ise tähele, et alguses tegid seda enamasti välisüliõpilased omavahel, aga hiljem kandus edasi ka kohalike eestlaste sekka.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #492
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Kellelt või kust see Facebooki õllejoomismäng alguse nüüd on saanud? Iga teine post postib keegi clipi sellest, kuidas ta 0.5l õlle ära joob.
                          Sellelt, kes nii küsib.

                          Selgituseks: see, kellel tekib huvi neid clickkida. FB on suhteliselt tark - kui 3 su sõpra jagavad lollust ja sa need kõik läbi klikid, siis sa näed ka järgnevalt 100 sõbralt sama asja (kui oma patternit ei muuda). Kui sa ei clicki esimest kolme, siis sa ei näe ka järgmise saja oma vms.

                          Seega vastus on Sinult ehk massilt.

                          E: vastus konkreetsemalt. iga kord, kui su sa FB logid, siis on keskmiselt kasutaja kohta ca 1500 uut feedi, mida sulle kuvada. Obv, et FB seda sulle ei kuva ja sorteerib need, mis peaksid sind huvitama. Seega kuvabki neid, mida sa klõpsanud oled.

                          Loomulikult võetakse arvesse ka muid: näiteks su ema, naine, laps vms. kui tema midagi shareb, siis sa näed seda väga tihti või peaaegu alati, sest sa nii märkisid FB profiilis.

                          Kui tahate spamm free FB-d, siis ärge märkige oma suhteid ja ärge clickige pasal. Kui miski tuleb läbi seoses algoritmi puudujäägiga, siis võtke news feedist maha.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #493
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            eesti interneti herod aga ei saa pihta ja teevad ennast lolliks :(
                            sellistel paras seal lehel vaielda, aga väga loll mulje jääb nagu alati sarnastel puhkudel

                            http://www.landoverbaptist.net/showt...99#post1042780
                            http://www.landoverbaptist.net/showthread.php?t=54668
                            http://www.landoverbaptist.net/showthread.php?t=81719

                            Levelid on neil ikka päris julmad.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #494
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Selle kommile lisaks: kui keegi shareb vms. ja siis ulub - see on pseudoprobleem. Kasutaja enda viga - enamus ajast on tema enda süü, väikese % ajast see ,et ta ei suuda feedi hideda. Ehk teisisõnu, kui vend clickib iga võida ja jaga kampaanial, siis reaalselt teda huvitabki see, ja kui talle üha ja üha rohkem neid tuleb on ta oma viga - ärgu hädaldagu.

                              E: kokku kasutab FB rohkem kui 100 000 signaali. Isegi selliseid ,et sul net on aeglane, siis kuvatakse sulle rohkem teksti kui pilti vms. Olge palun vait, kui ise omale jama põhjustate. Samal põhjusel kuvatakse sulle ka Google mingeid idiootseid reklaame - sa oled kunagi samal teemal clickkinud.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #495
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Sorry spämman veelkord. Ma ei mõelnud Sina kui visahing ega tahtnud kuidagi ära panna. Selle eest tänud Atsetoonile, kes juhtis tähelepanu, et alati pokkerimängiad tahavad ära panna - tal ol seal kohas suur õigus.

                                Proovin end muuta, aga võiks sellistel kohtadel meelde tuletada.

                                Point oligi, et kui FB-s miskit prahti näete või hakkate mainima FB, siis te tahtsite seda näha. Vastasel juhul te toda prahti ei näeks (v.a. kui erand bug). Aga kui ise foorumisse postitada, siis on endal väike huvi, ja olete clickinud ja antud teemast huvitatud.

                                FB ei ole erand - ka neil on olemas algoritm ja kuvavad seda, mis sind potentsiaalselt huvitaks. Tee test ja like miskit lehe lambi poste, mis sind muidu ei huvita. Edaspidi kuvatakse feedi mitmeid kordi su feedis ja seda #top1. FB SEO ei ole erinev FB SEO-st.

                                Peace.

                                Comment

                                Working...