Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
lasin kunagi tulumaksu naise kontole tagasi kanda. aastal 2001 oli see võimalik. naine ilma mulle ette ütlemata ostis endale selle eest suht kalli käekoti. ca 1800 eeki. kuigi meil oli kokku lepitud, et ostame selle eest materjali ja ma ehitan aeda varjualuse kus grillida jne. okei, ei öelnud mitte ühtegi sõna. järgmisel aastal lasin enda kontole tagastuse kanda ja siis plaanisime, et paneme mõlemad oma tuluka tagastuse kokku ja soetame mingit mööblit. mida täpselt, ma enam ei mäleta. samal päeval kui tulukas tagasi laekus võtsin 2 sõpra kaasa, läksime poodi ja ostsime kogu tuluka eest õlut ja muud head paremat ja läksime minu juurde. kui naine koju tuli ja küsis, et mis puhul siis õlletatakse vastasin talle, et sain tulumaksu tagasi. selle peale läks naine tuppa, tegi meile võileibu ja mitte üks kobin.
lasin kunagi tulumaksu naise kontole tagasi kanda. aastal 2001 oli see võimalik. naine ilma mulle ette ütlemata ostis endale selle eest suht kalli käekoti. ca 1800 eeki. kuigi meil oli kokku lepitud, et ostame selle eest materjali ja ma ehitan aeda varjualuse kus grillida jne. okei, ei öelnud mitte ühtegi sõna. järgmisel aastal lasin enda kontole tagastuse kanda ja siis plaanisime, et paneme mõlemad oma tuluka tagastuse kokku ja soetame mingit mööblit. mida täpselt, ma enam ei mäleta. samal päeval kui tulukas tagasi laekus võtsin 2 sõpra kaasa, läksime poodi ja ostsime kogu tuluka eest õlut ja muud head paremat ja läksime minu juurde. kui naine koju tuli ja küsis, et mis puhul siis õlletatakse vastasin talle, et sain tulumaksu tagasi. selle peale läks naine tuppa, tegi meile võileibu ja mitte üks kobin.
Comment