veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #436
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    lasin kunagi tulumaksu naise kontole tagasi kanda. aastal 2001 oli see võimalik. naine ilma mulle ette ütlemata ostis endale selle eest suht kalli käekoti. ca 1800 eeki. kuigi meil oli kokku lepitud, et ostame selle eest materjali ja ma ehitan aeda varjualuse kus grillida jne. okei, ei öelnud mitte ühtegi sõna. järgmisel aastal lasin enda kontole tagastuse kanda ja siis plaanisime, et paneme mõlemad oma tuluka tagastuse kokku ja soetame mingit mööblit. mida täpselt, ma enam ei mäleta. samal päeval kui tulukas tagasi laekus võtsin 2 sõpra kaasa, läksime poodi ja ostsime kogu tuluka eest õlut ja muud head paremat ja läksime minu juurde. kui naine koju tuli ja küsis, et mis puhul siis õlletatakse vastasin talle, et sain tulumaksu tagasi. selle peale läks naine tuppa, tegi meile võileibu ja mitte üks kobin.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #437
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      tundub cool naine

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #438
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        hahaa, cool story

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #439
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          lasin kunagi tulumaksu naise kontole tagasi kanda. aastal 2001 oli see võimalik. naine ilma mulle ette ütlemata ostis endale selle eest suht kalli käekoti. ca 1800 eeki. kuigi meil oli kokku lepitud, et ostame selle eest materjali ja ma ehitan aeda varjualuse kus grillida jne. okei, ei öelnud mitte ühtegi sõna. järgmisel aastal lasin enda kontole tagastuse kanda ja siis plaanisime, et paneme mõlemad oma tuluka tagastuse kokku ja soetame mingit mööblit. mida täpselt, ma enam ei mäleta. samal päeval kui tulukas tagasi laekus võtsin 2 sõpra kaasa, läksime poodi ja ostsime kogu tuluka eest õlut ja muud head paremat ja läksime minu juurde. kui naine koju tuli ja küsis, et mis puhul siis õlletatakse vastasin talle, et sain tulumaksu tagasi. selle peale läks naine tuppa, tegi meile võileibu ja mitte üks kobin.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #440
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            peale voolumõõtja keissi raha-asjad lahus obv
            obviously

            ei tegelt tahaks ise ka soodustusi saada ja cmon, a la huiama hakata et sa said tulumaksu, tee mulle nüüd õlli välja selle puhul on ka veidi lamp. Ega ühise arve juurest ei jookse naine/sõbrants piir, paljudel on ikka väga eraldi rahaasjad ja ei ole probleemi.

            P.S 97€ oli elekter eelmine kuu, keerasin pooled pirnid lampidest välja kohe ja telekal panin brightnessi miinimumi peale. 2 korda sai külmadega tegelikult auto akut laetud mis ka kindlasti mõjutas, aga sellele sain lahenduse: ühendan dünamo velo külge ja siis klemmid aku peale, saab õhtuse trenniga akud ka laetud.

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #441
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              ehh, te nagu ise ka aru saate, et kui nt vähem kui aasta tööl olnud, siis oled eelneval aastal selle summa võrra, mille peale praegu nii rõõmus oled, riigile rohkem maksnud. Kui teilt juba võetud raha tagasisaamine nii rõõmsaks teeb, siis kandke mulle nt 10 000 euri, aasta pärast kannan sama summa tagasi, see mis vahepeal teen, pole teie asi

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #442
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                no kasvõi Visa Hinge näitel kus tüüp käib tööl 4 kuud ja saab seetõttu tulumaksutagastuse aastase maksuvaba miinimumi määraga, võrreldes sellega kes käib 12 kuud tööl ja maksab iga kuu tulumaksu ja saab kokkuvõttes vähem raha töötatud kuu kohta kui VisaHing. Ehk siinkohal visahing pidi riigile lihtsalt vähem tulumaksu maksma ja selle üle peaks inimene enda huvidest lähtuvalt küll rõõmus olema

                E: sellest eelneval aastal rohkem makstud asjast ei saanud aru, makse maksame ju iga aasta sama määraga olenemata kas järgmine aasta töötame vähem kui 12 kuud või mitte
                Last edited by Maxi; 14.02.14, 15:01.

                Comment

                • Pythagoras
                  Grinder
                  • Apr 2012
                  • 589

                  #443
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  ehk tahad väita, et iga aasta on kasulik vähem töötada, et järgmise aasta veebruaris tulumaksu tagastust saada?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #444
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Tra kui tilti Delli garantii ajab. Kuna vana kõvakettas lakkas töötamast, siis sai läppar garantiisse viidud. Tore, vahetavad kõvaketta välja, aga operatsioonisüsteemi installides annab sama errorit, mis vana kettaga.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #445
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                      ehk tahad väita, et iga aasta on kasulik vähem töötada, et järgmise aasta veebruaris tulumaksu tagastust saada?
                      :D Absurd väide ikka.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #446
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Eesti laul on ikka epic.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #447
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          Eesti laul on ikka epic.
                          kui vaid saaks helen sürjet rohkem pilti

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #448
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            nii armas oleks kui nimmermimimmerschmit võidaks. Saaks terve Euroopa ühel kellaajal magama laulda :)

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #449
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Balls of steel ikka.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #450
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Venelased nagu venelased ikka.

                                Comment

                                Working...