Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
lol, tahaks jah tänavate kaupa dünaamikat kõigi rexide kohta
tglt lihtsalt mõtlesin, et ehk keegi oskab mõne rexi kohta rääkida, et kes seal põhi vennad (ala lähed kohale, siis alati keegi ees)
või kellega saab möla ajada ja kes lihtsalt ülbitsema hakkab jne
ei oota siin mingeid rangesid vms
lol, tahaks jah tänavate kaupa dünaamikat kõigi rexide kohta
tglt lihtsalt mõtlesin, et ehk keegi oskab mõne rexi kohta rääkida, et kes seal põhi vennad (ala lähed kohale, siis alati keegi ees)
või kellega saab möla ajada ja kes lihtsalt ülbitsema hakkab jne
ei oota siin mingeid rangesid vms
Comment