veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #406
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    lol, tahaks jah tänavate kaupa dünaamikat kõigi rexide kohta

    tglt lihtsalt mõtlesin, et ehk keegi oskab mõne rexi kohta rääkida, et kes seal põhi vennad (ala lähed kohale, siis alati keegi ees)
    või kellega saab möla ajada ja kes lihtsalt ülbitsema hakkab jne
    ei oota siin mingeid rangesid vms

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #407
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      This. Soovitan seltskonnast kõige vangimad välja valida ja nokkima hakata.

      Nokkimiseks on veel eraldi skill ka - sa pead tegema seda avalikult ja jätma mulje, et sa arvad, et villaine aru ei saa, aga tegelt tead täpselt, et ka villaine mõistab su peent huumorit tema pihta. Põhimõtteliselt peab võimalikult ärritav olema. Ja purjus!

      Gl @ tables ja jään huvitavatest juhtumitest poste ootama.

      More please :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #408
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Artjom on 24h seal imo :D

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #409
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Muru või õigemini pool muru on cardplayeri esilehel http://www.cardplayer.com/

          Comment

          • MartinGarcia
            Grinder
            • Nov 2009
            • 517

            #410
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            888 ja hud lauas. Miks kõik statsid lambist lauas laiali. Sätid paika, table seat asjad kõik OK ja uue laua avad viskab kõik lambist sassi nii kuis heaks arvab. Enda arust peaks kõik paigas olema ja ikka EI TÖÖTA. TILT. Keegi oskab nõu anda ?

            Comment

            • kympa
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 110

              #411
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
              Muru või õigemini pool muru on cardplayeri esilehel http://www.cardplayer.com/
              episoodiline roll ka siin

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #412
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                @martin: full ringis mul sama jama, @6max on sul oma tehtud viga. proovi HEM/PT preferred seating paika panna vms ta seal on

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #413
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                  @martin: full ringis mul sama jama, @6max on sul oma tehtud viga. proovi HEM/PT preferred seating paika panna vms ta seal on
                  6maxi ei oska kommenteerida.fr'is jah sassis.ühes lauas tõstan paika ära, teises täiesti umbes+kui ühes liigutan liigub teises ka ja ikka läheb sassi.Kõik latest update'd ka tehtud. jube närvi ajab :/

                  Comment

                  • Jann
                    Räme Fish
                    • Jun 2011
                    • 11

                    #414
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                    6maxi ei oska kommenteerida.fr'is jah sassis.ühes lauas tõstan paika ära, teises täiesti umbes+kui ühes liigutan liigub teises ka ja ikka läheb sassi.Kõik latest update'd ka tehtud. jube närvi ajab :/
                    Mul viskab need starsis suvalise koha peale kui alles wait for bb on. Kui esimese käe kätte saan, siis viskab õigesse kohta tagasi. Fullring ja PT4 siis.

                    Comment

                    • K2okfor_Mey
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2012
                      • 429

                      #415
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Sai ostetud telekas samsung f7000 kuidas ühendada viasat scart samsung smart tvga ei leia kuidagi kohta kuhu panna kaasas scart emane mis läheb peenikeseks otsikuks seda panna telekale külge küll kuskile ei ole. Kas on mingit varianti? Viasat HD boksil kah kaks antenna inn ja ainult scart välja, mis edasi?

                      Comment

                      • minbetmillionaire
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 363

                        #416
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                        Sai ostetud telekas samsung f7000 kuidas ühendada viasat scart samsung smart tvga ei leia kuidagi kohta kuhu panna kaasas scart emane mis läheb peenikeseks otsikuks seda panna telekale külge küll kuskile ei ole. Kas on mingit varianti? Viasat HD boksil kah kaks antenna inn ja ainult scart välja, mis edasi?
                        HD boxil ainult scart? läbi scarti ei saa hd pilt minna

                        Comment

                        • K2okfor_Mey
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2012
                          • 429

                          #417
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          OK vot, mis välja tuleb st et midagi ikka on HDMI

                          DIGITALT.TV anmelder den nyeste ViasatPlusHD model, der byder på forbedringer i forhold til tidligere modeller


                          5. pilt seadme otsadest

                          telekal sellised otsad



                          4 pilt

                          Nagu ma aru saan on vaja ainult mingit hdmi juhet siis peaks saama juba kvaliteet pilti?

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #418
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            jah

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #419
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas reggie Vaata postitust
                              http://www.dogetek.co/game/
                              Täiesti totaalselt värdjalik asi-skoor 4.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #420
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                Kalev: VPIP 20, PFR 2, 3-bet 0, bluffcall 25
                                Vamps: vpip 10 õlli, pfr 5 mintut ja edasi yolo
                                parim nali mida viimasel ajal lugenud olen.

                                Comment

                                Working...