veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #286
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Pidi kehv koht olema.. Midagi veel?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Töötab! Lauset mõtlesime kaua välja ja märgati :)

      Aga võrdlus on huvitav - oleme kasutanud seda ~2 kuud kui sedagi ning ei ole kuskil promonud.

      Ei teagi miks toda teemat kommenteerin. Lapsik teema.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #288
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Tegelt, kui keegi viitsib üleüldse arutada antud teemadel, siis sotsiaalmeedias on numbril väga väikene tähtsus. S.t. Twitteriga ma võin teha mõne kuuga 10 000 suuruse fänbaasi ja Facebooki ühe päevaga 10K+, aga nendest ei ole kasu, kuna nad ei ole orgaanilised fännid.

        Teisisõnu iga edaspidine sharemine/jagamine on kõne tummidele kõrvadele.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #289
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          imo libahunt pokernews vs pokkeriprod. Kaotaja peab foorumi kinni panema.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #290
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Imelik miks Klamber selle peale üldse butthurt peaks olema, PP 500k+ posti vs PN 200k peaks olema juba piisav näitaja ju, lisaks arvestada et PN kauem tegutsenud ja neil ainuüksi uudised ca 20% postidest vs PP 5%.

            PNis enamjaolt vanad dinosaurused koos kes enam ei biidi ja leiutavad seal mingit sportlikku turnapokkerit jne. Viimased strati teemad on aastast 2006 kus arutatakse kas limp QJ pre on hea või mitte. PN pole enam ammu pokkerifoorum, vaid foorum mille liikmed vahetvahel õlle kõrval pokkerit lasevad. Valus tõde lihtsalt

            #nohate@PN #pokkeriprod

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Imelik miks Klamber selle peale üldse butthurt peaks olema, PP 500k+ posti vs PN 200k peaks olema juba piisav näitaja ju, lisaks arvestada et PN kauem tegutsenud ja neil ainuüksi uudised ca 20% postidest vs PP 5%.

              PNis enamjaolt vanad dinosaurused koos kes enam ei biidi ja leiutavad seal mingit sportlikku turnapokkerit jne. Viimased strati teemad on aastast 2006 kus arutatakse kas limp QJ pre on hea või mitte. PN pole enam ammu pokkerifoorum, vaid foorum mille liikmed vahetvahel õlle kõrval pokkerit lasevad. Valus tõde lihtsalt

              #nohate@PN #pokkeriprod
              Kirjutan ka siia, et ei märganud screenshottidel typot, millele Marek juhtis tähelepanu. Puudu oli sõna «kodumaine» ehk «ainus kodumaine pokkeriportaal». Nüüdseks on viga eemaldatud.

              Teiseks klamber saab praegu ebaõiglase käitumise osaliseks. Ta ei olnud teema algataja, vaid screenshottide postitaja. Suhteliselt mõttetu teema nii või naa.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #292
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                ega pp ka sellest kaugel ole enam..

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #293
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Kas keegi oskab soovitada mingit odavat ööbimist Tallinna kesklinna kandis EMV ajaks? Obv mingit päris solki ka pole mõtet soovitada :D
                  tatari53 kesklinna äärel, 35€ tuba koos hommikusöögiga, kahekesi saad 38€
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #294
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    soovitage hea kvaliteediga (pilt) telekat 40/42 tolli. Kas soovitate ka smarttv-d või on see suhteliselt kasutu vidin?

                    Pole varasemalt kogemusi uuema põlvkonna telekatega.
                    Igasugused soovitused on oodatud.

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #295
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Oleneb mis otstarbel tvd kõige rohkem kasutad ja palju välja oled nõus käima.
                      Last edited by Ints; 10.02.14, 15:15.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #296
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                        soovitage hea kvaliteediga (pilt) telekat 40/42 tolli. Kas soovitate ka smarttv-d või on see suhteliselt kasutu vidin?

                        Pole varasemalt kogemusi uuema põlvkonna telekatega.
                        Igasugused soovitused on oodatud.
                        liiga vähe infot, et midagi mõistlikku soovitada.. mida sa tahad telekaga teha milliseid funktsionaalsuseid ootad.. mine siis mõnda suuremasse elektroonikapoodi ja lase endale sooovitada, müüja küsib sult samamoodi.. sa siis palu tal seletada, et a la kui sa osatd 300€ mingi LG, siis mida sa saaksid juurde või paremaks kui maksaksid 500€ jne..

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #297
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          liiga vähe infot, et midagi mõistlikku soovitada.. mida sa tahad telekaga teha milliseid funktsionaalsuseid ootad.. mine siis mõnda suuremasse elektroonikapoodi ja lase endale sooovitada, müüja küsib sult samamoodi.. sa siis palu tal seletada, et a la kui sa osatd 300€ mingi LG, siis mida sa saaksid juurde või paremaks kui maksaksid 500€ jne..
                          Kust sa nii ausad müügimehed leiad? Kui mul arvutikauged tuttavad nt läpakat ostmas on käinud siis enamasti tullakse küll mingi hirmsa jamaga poest koju, müügimehe soovitusel.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #298
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Ma nagu minevikust mäletan, et HV-s oli mingi pikem telekateema, aga hetkel ei leidnud.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #299
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              liiga vähe infot, et midagi mõistlikku soovitada.. mida sa tahad telekaga teha milliseid funktsionaalsuseid ootad.. mine siis mõnda suuremasse elektroonikapoodi ja lase endale sooovitada, müüja küsib sult samamoodi.. sa siis palu tal seletada, et a la kui sa osatd 300€ mingi LG, siis mida sa saaksid juurde või paremaks kui maksaksid 500€ jne..
                              kvaliteetset pilti ootan, nagu ikka tahaks võimalikult hea kvaliteedi eest võimalikult vähe maksta. SmartTV kohta ütlesin, et pole seda varem olnud ja ei teagi, et palju selle eest on mõistlik lisaks maksta, kui mitte smart on nt 400 euri ja smart 550, kas siis on mõistlik smart võtta? Mis selle smarti peamised eelised on, ei huvita see, et saan telekast postimeest lugeda või PP foorumis surfata.
                              Mis on kriitilised näitajad mida vaatama peaks, et hiljem pettuma ei peaks ja mis on ülehaibitud nätajad (ala telefonide kaameratel pikslite arv).

                              Ja +1 Codeccile, niipalju kui tausta tean, siis elektroonika poodide müüjad müüvad neid tooteid, mille pealt neile tootjalt kinkekaarte jms kukub (mis on ka mõistlik, teenima ju peab)
                              Last edited by Pythagoras; 10.02.14, 15:46.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #300
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Ma arvan, et ilma SmartTV-ta ei müüdagi enam ühtegi telekat v.a. mingid igivanad mudelid või põlveotsas tehtud telekad a'la Funai vms.

                                Comment

                                Working...