Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Sõber käis eile Olympicus olümpia hotelli all ja tehti tõsine kild, õeldi, et sa oled liiga purjus, et cash lauda ei saa, aga saadeti skillimänge mängima. Nagu täiesti segane teema. BTW tüüp korralikult tühjendanud cashis viimasel ajal.
Sõber käis eile Olympicus olümpia hotelli all ja tehti tõsine kild, õeldi, et sa oled liiga purjus, et cash lauda ei saa, aga saadeti skillimänge mängima. Nagu täiesti segane teema. BTW tüüp korralikult tühjendanud cashis viimasel ajal.
Comment