veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #241
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Sõber käis eile Olympicus olümpia hotelli all ja tehti tõsine kild, õeldi, et sa oled liiga purjus, et cash lauda ei saa, aga saadeti skillimänge mängima. Nagu täiesti segane teema. BTW tüüp korralikult tühjendanud cashis viimasel ajal.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #242
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      superuser v

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #243
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        olümpias on olympicul üldse silmnähtavalt väga hapuks asi läinud. pole ammu näinud, et pitbossid isiklikult kliente seebitavad skillimänge mängima, aga hiljuti nägin sellist asja pealt. kui üks mäng ei meeldinud siis kindlasti midagi teist prooviks jnejne.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #244
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Sõber käis eile Olympicus olümpia hotelli all ja tehti tõsine kild, õeldi, et sa oled liiga purjus, et cash lauda ei saa, aga saadeti skillimänge mängima. Nagu täiesti segane teema. BTW tüüp korralikult tühjendanud cashis viimasel ajal.
          I call BS

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #245
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            100% true

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #246
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Rigged IMO

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #247
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                wtf inglise premier liigas toimub? 20minutiga lüüakse liiga liidrile 4 kolli. ulme

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #248
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  100% true
                  Viimane osa juba, seal pole regulaarseid mängijaid, rääkimata regulaarsetest mängudest, kus "tühjendada" ja kui oleks keegi, kes käinud seal mõned korrad vaevalt cashi ei lasta. Ma olen saand mingi niipalju alkokeelde, et ei tea lugeda, alati saand mängida obv. Et imo skillipro kes korra vb käind ja võitnud aga standardis laksab skillimänge ja sellepärast vb kutsuti koju.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #249
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    No kutsuti v mitte, aga fakt on see et cashi lauda keelati minna.

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #250
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Paar nädalat tagasi oli olukord, kus cashi lauast mu kõrvalt võeti ka tüüp ära, sest ta oli nii deliiriumis et ei saand aru isegi mis mänguga on tegemist. A.la polnd kätte jagatudki ja tahtis raiseda ja allin minna jne:D Üldises plaanis aga tõmbas mängu nii aeglaseks et tilti ajas. Tema suunati ka skillimängudesse vist..

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #251
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Peaks ja hakkama seda teenust kasutama..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #252
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          olümpias on olympicul üldse silmnähtavalt väga hapuks asi läinud. pole ammu näinud, et pitbossid isiklikult kliente seebitavad skillimänge mängima, aga hiljuti nägin sellist asja pealt. kui üks mäng ei meeldinud siis kindlasti midagi teist prooviks jnejne.
                          Lollus jup. Aga tõenäoliselt prooviti pakkuda head klienditeenindust, aga mõtlemata sellele, kuidas see välja paistab.

                          Pumperi näide on ka halb. Kui inimene on purjus ja ei lasta pokkerilauda, siis ei tohiks teada lasta mitte kuskile lauda - ei ruletilauda ega baarilauda ning klient tuleks juhatada kasiinost välja.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #253
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi



                            lõpuks tuli mõistus koju :)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #254
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Tundub nii jamh. Ei imesta kui tal enam peale ka ei pritsinud eriti. Toetusi vaevalt talle enam tehti niiväga, pigem osteti siis seda kuupiletit sinna Eliitklubisse. Aga eks rahvas sai aru, et see eliitklubi on ka paras bs. Seega well played HDTaneli poolt muidugi. Asjalik jutt ja ilmselt hakkab vähem heiti saama nüüd.

                              See annetuste küsimine ei olnudki tegelt tal halb idee aga läks ülekäte tal. Igas videos ja fb postitused ühte sama asja korrutada rahvale. Ime ka, et haterid ta fb lehe umbe postitavad.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #255
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Soovitage mingit head programmi kahe monitori händlimiseks.

                                Comment

                                Working...